Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Irvina

Bardzo szczupła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam Was serdecznie. Jestem osobą bardzo szczupłą. Mam trochę kompleksów na tym punkcie :(... Mam 21 lat, mierzę 169cm i ważę około 47 kg. Co mogę założyc do klubu aby wyglądać korzystnie wg Was? I co mogłabym tez zakładać na codzień? Dodam, że nie rozstaję się z rurkami które kocham i tunikami, długimi bluzkami. Dzięki z góry wszystkim za pomysły i pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecffregr
workowate bluzki :) tez jestem chuda i bardzo mi pasują;) a zreszta nie ukrywaj tego niech grubaski zazdroszczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awawwawa
jak to jestes ty to nie ukrywaj figury!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ale......po prostu to jest łatwo powiedzieć. Czasem słyszę komentarze niezbyt miłe, wiem że może być to zazdrość ale same wiecie że czasem trudno to sobie wytłumaczyć, jedynie można wmawiać bez skutku.... ale powiedzcie..czy mogłabym tą sukienkę bez żadnych przeszkód założyć na imprezę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądacz_forumowy
figura super nic nie ukrywaj ! ale to rozjasnienie pod oczami - fatalne zmien stylistke lub poradnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe co do rozjasnienia oczu to wiem wiem;) ale nie mialam innego zdjecia po prostu;)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdwefrgthyu
a to super,ze dziewczyna ma olbrzymią niedowagę???????????to nie jest super,to chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka2222222222
jest raczej zgrabna, gdyby była to jakaś chorobliwa niedowaga wyglądałaby inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qertyuio
może i jest zgrabna ale bez proporcji,koszmarna chudzizna.Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noś ubrania, które wyszczuplają talię i jednocześnie poszerzają biodra. Spódnice ołówkowe z wysokim stanem, spodnie z wysokim stanem, rurki, poszerzane na dole tuniki, duże paski z klamrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SQWDETRYUI
taaaaaaaaaa.....spodnie z wysokim stanem jeszcze bardziej ja wydłużą dopiero bedzie wygladała groteskowo:D:D:D:D dziewczyno,zacznij jesc bo masz niedowage:D bueeeeeeeeeeeeee kościotrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kościotrupa to myślę że aż tak źle nie jest. Nie mam wystających kosci za to szybki metabolizm- spadek po tacie. Moj brat tez taki jest. Nie zalezy to tez od jedzenia bo jem naprawde wiele a o slodyczach nie wspomne. Ciesze sie ze wg was moge nosic rurki szczegolnie te podane w linku bo poluje na takie mmmmmm:) a la latex lub skorzane. Jeszcze jakies uwagi i pomysly a propo mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukatowydukacik
nie lubie chudzielców.A skad wiecie ze jest ładna??Chude nigdy nie jest ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senegal123456789
co ty masz pod oczami?i dlaczego masz taki okropny kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunette 85
wow fajny kolorek włosów zawsze chciałam taki miec ale nie wiedziałam jak uzyskać:( i figurę też masz wg mnie fajną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no super pupnia z ciebie
nie jestes jakims chudzielcem - przynajmniej z tego zdjecia tak wynika - nie musisz ukrywac figury ale zgadzam sie z tym powyzej - fatalny makijaz i kolor wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym ...
wcale nie wygladasz na wychudzona i gdybym mialaoceniac twoja wage po zdjeciu to dalabym Ci spokojnie z 50 kg (tzn na 170 prawie jaki masz) oczywiscie jestes szczupla i masz ladna figure (przynajmniej na fotce nie widac aby twoje nogi i rece wygladaly jak kosciotrupie patyki), wiec spokojnie nosilabym sobie na twoim miejscu wszystko jak leci i co sie podoba, bo na pewno nic cie optycznie nie utuczy ;) zgadzam sie z poprzedniczkami co do koloru wlosow i make up oraz dodam od siebie zebys spasowala troche z solarium (lekka opalenizna jest ok, ale im ciemniejsza tym naprawde coraz gorzej sie wyglada... tzn o sztucznej mowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka czeko czeko
A ja się zgadzam z poprzedniczką sama mam siostrę o takiej figurze i wiem jak jest postrzegana z boku:) Masz idealna figurkę, a że rzadko kto taką ma to gadają że chuda. I zgadzam się z tym ze mozesz nosic wszystko oczywiscie procz czerni w workow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
nie ma idealnej figury tylko niedowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosaa
Rutowicz, według mnie, wygląda jak pokraka, natomiast autorka ma bardzo fajną figurę i nie powinna jej ukrywać, ręce chudziutkie, ale poza tym jest ok, wszystko na swoim miejscu. Irvina, dobrze wyglądasz z tą niedowagą i jeśli nie masz przez to kłopotów ze zdrowiem, to niczym się nie przejmuj, noś, co chcesz, możesz łączyć różne wzory i kolory, pasy, krata, ubrania jasne, obcisłe, błyszczące i nie martwić się, że Cię pogrubi (no może tylko wyraźnych pionowych pasów unikaj, bo wydłużą Cię za bardzo i wyszczuplą).Lepiej być bardzo szczupłą niż za grubą i nie narzekaj, bo na pewno niejedna chciałaby mieć taką figurę jak Ty, np. ja, ale nie mogę sobie na to pozwolić, bo poniżej 45kg zaczynają mi się już problemy ze zdrowiem, mój organizm nie chce tolerować takiej niskiej wagi(mam 1,60).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładna drobna
sylwetka tylko spasiony zakompleksiony tucznik napisze tutaj o pokraczności, nieproporcjonalności zamiast zająć się swoją tłustą dupą jedzcie mniej prosiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×