Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Kasiah21=> 5xS czyli o ile dobrze pamietam: - sex - sprzatanie - schody - sutki (tarmoszenie sutków) i cos jeszcze jednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* U mnie dalej cisza widocznie mój synuś postanowił udowodnić że ma gdzieś co mówi pan doktor. A ja od wczoraj zapodaje sobie herbatkę z liści malin, łażę po schodach,posprztątałam trochę i nawet męża 2 razy przygwałciłam co po tylu miesiącach przerwy było nie lada wyczynem :P:P I powiem Wam że w nocy mnie tak brzuch bolał że szok no ale sie uspokoiło. Chciałabym się rozpakować do wtorku bo kurcze ten mój we wtorek jedzie znowu w delegację :( GRATULACJE BERGAMOTKA !!!!!!!!!!!!!!! A to piąte na "s": to spacery :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z rana dziewczyny!!!!!! Po co chwile budzącej sie nocce wstalam obolala!Głownie biodra!!!!Krzyz!!!!!!!:-) Wczoraj dopisala pogoda na grillku i wyobrazcie sobie pojemnosc mojego zoladka: zjedzone od razu -karkówka -kaszanka -4 kromeczki chleba -grillowany banan z czekoladką -2 pączki -suroweczka z bialej kapusty!:-) O dziwo nie ma zadnej rewolucji hehe! Majóweczko!Ja kupilam łóżeczko na allegro.Zwykłe biale w komplecie z materacykiem 120/60 koszt 206 zł mysle ze taki wymiar łóżeczka w sam raz wystarczy.Natomiast pieluszek tetrowych kpilam 30 sztuk by od razu ich nie prac a na pewno sie przydadza:-) oraz na poczatek paczke pampersów jedyneczek od 2-5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryfnofrela: Trzymam kciuki za szybki i łagodny poród!!!! Wyczekałaś się dziewczyno. Nosa miałaś że na tym weekendzie wszystko się okaże. Mąż pewnie szczęśliwy że nie wraca do pracy w poniedziałek:) Ja nadal 2 w 1 i nic się nie zapowiada na zmiany. Też nie wiem co będzie jak się do wtorku nie rozpakuje. Mam iść we wtorek do szpitala na ktg i do lekarza i wtedy zobaczymy co powie. Nie chciała bym wywoływania porodu bo to ponoć nic fajnego. Najlepiej jak natura sama wszystko zrobi. Jak jest wywoływany poród to ponoć skurcze są o wiele silniejsze i intensywniejsze. Aż strach się bać. No ale nic zobaczymy co to będzie. Coraz mniej się nas robi na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz sexu wszystko zaliczam po kolei i nic... A z tym sexem to jest tak,ze mój ślubny ma jakąś blokadę,twierdzi,że wydaje mu się,że bęzie dziecko w główkę bił.... Tylko ja mam taki problem???:)))Wiec z tego chyba nic nie bedzie a pewnie sex moze dac najwiekszy sukces. A na dodatek u mnie pogoda okropna,pada deszcz:(((( Wiec i dzisiaj pewnie ze spacerku nic:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja nadal 2 w 1: * gryfnofrela TRZYMAMY KCIUKI za Ciebie, czekałaś , czekałaś i się doczekałaś...:) * dziewczyny nie ma się co martwić,że nic się nie dzieje jeszcze, ja np. mam termin za 2 tyg. na 15 maja, więc równie dobrze mogę jeszcze czekać tydzień lub dwa, a nawet trzy:( (oby nie) * Majóweczko ja też kupiłam łóżeczko na allegro: jasne z szufladą w komplecie z materacykiem 120/60 cena 239zł plus pościel gratis.Natomiast pieluszek tetrowych mam 15 sztuk * ***Nika*** moje łóżeczko jest troszkę większe ma 124cm na 64cm, materacyk miałam gratis, więc pasuje, jego wymiary to 120cmx60cm * Karina-K18 podziwiam za spust:), a szczególnie za tego grillowanego banana z czekoladą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryfnofrela! Dajesz kobieto, dajesz! :D Ja melduje sie dziś bez czopa. Został na papierze dodupnym po rannym siku :P Tylko co mi to daje... bez czopa można chodzić kilka godzin, ale też 2 tyg! Ech.... A termin jutro. Może się młody okaże taki sam punktualny jak mamusia :) Chłop wrócił o pierwszej i nawet kumał co się do niego mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się jako mamusia, :):):) gratuluję wszystkim świezo upieczonym mamusiom🌼 w środę o 17;47 urodziłam siłami natury mojego synusia Floriana, WIktora, ważył 3720g i mierzy 52cm, grynofrela ty już na pewno rodzisz:):), mi też zaczęły sączec się wody o 4 rano, z lekkimi okresowymi skurczami, a o 16 dostałam już antybiotyk żeby wrazie w nie dostac zakazenia i tabletkę na wywołanie po ktorej akcja potoczyła się błyskawicznie,,że nim sie obejrzałam synuś był już na świecie:):) jak będę miec wiecej czasu to się odezwę, wczoraj wyszliśmy, ze szpitala pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja się melduję nadal 2w1. Kilometry spacerów, skakanie na piłce, ciągłe sprzątanie nic póki co nie dały. Nadal zero objawów a wczoraj termin mi minął. No cóż muszę uzbroić się w cierpliwość bo mojej Marysi coś się nie śpieszy:) Grynofrela powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten jednak raz dobrze obstawialysmy :D gratulacje Kochana i buziaki dla Synka :) Gryfnofrela duuuuuuuus to powietrze w kierunku pochwy ;) trzymam mocno kciuki :) Kojoneczka żegnamy czopa :) mysle ze jak termin na jutro to juz szybko teraz pojdzie :) Nika ja moge tylko polecic x-landera xa, prowadzi sie swietnie, lekko no ale za lekki to on nie jest :) dokupilismy do niego fotelik maxi cosi i jakies tam niezbedne akcesoria, lacznie jakos ok 2300 Nie rozpisuje sie tylko gnam na grilla bo mam zamiar pobic rekord Kariny :) miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowałam się na x-landera xq , troszkę tańszy od xa , no i bardziej podoba mi się spacerówka , a fotelik to dokupię używany maxi cosi , bo x-lander to podobno mało bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOoo no to gryfnofrela sie doczekala :):) powodzenia dziewucho !! daj znac jak juz z Tymonem bedzieszz :* Kirsten gratulujee !! Ucaluj Florianka w czolko :* i oby sie zdrowo chowal :) Nika ja kupilam Jedo Fyn 4 DS i jak dla mnie jest swietny... kierowalam sie duza gondola (zebym jeszcze w zime mogla mala powozic), skretnymi, pompowanymi, duzymi kolami oraz waga. no i jak dla mnie jest git :) za zestaw z fotelikiem zaplacilam jakies 1600 zl wiec tez spoko. A co do lozeczka to zmierzylam swoje i tez nie ma rownych wymiarow 120x60 tylko o milimetry mniejsze.. ale za to materac jeszcze mniejszy od lozeczka wiec u mnie to pasuje... tylko ja zamawialam w zestawie, wiec nie bylo mozliwosci zeby sie nie zmiescilo... najlepiej jak bedziesz kupowala to zapytaj sprzedawcy o wymiary i bedziesz spokojna, ze wejdzie:) Rano nas troche deszcz zaskoczyl, ale juz sie rozjasnia i wychodzi sloneczko;p takze znow zaczynam od rana pelne 5xS :):) Tylko jak narazie efektow brak ;/ a na jutro termin... ehhh niech sie dzieje wola nieba :P albo corci mojej heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka:)
Hej!witajcie. ja już po kościółku i teraz gotuje obiadek. Izi66 czy mogłabyś wkleić link do tego Twojego łóżeczka??właśnie chcialam takie łóżeczko z szufladą.No i cena nawet atrakcyjna do tego z pościelą...super. Gryfnofrela-ja też trzymam kciuki za szczęśliwy w miarę bezbolesny poród:) Karina-k18 dzięki za odpowiedż:) Kirsten2 :D:D moje gratulacje!!!Ale wagę to bardzo przyzwoitą ma ten Twój Florianek.:) Całuski dla wszystkich dziewczyn👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*uzupełniam tabelkę i gratuluję kolejnej rozpakowanej czyli kirsten2:) SUPER!!!,a ciekawe, która będzie pierwszą MAJOWĄ MAMUSIĄ:)?, obstawim na gryfnofrelę:):):) KWIETNIOWE/MAJOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........? . ................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek......... ? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś....... 2800g....(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......28 50g...........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..375 0g.......(39) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g/52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g........? Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia......3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g........(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/55cm...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de........29....Florian..3720g/52cm.......? * majóweczko:) o to link do mojego łóżeczka: http://www.allegro.pl/item975272667_smyk_magda_sosna_szuflada_materac_posciel_2_el.html * kojoneczka gratulacje z powodu czopa:)na pewno jesteś już bliżej niż dalej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralinka 34
Witajcie !!! Niewiele się udzielałam na forum ale jestem w tabelce więc chciałam się pochwalić, że 23 kwietnia przyszedł na świat mój Synek Borysek. Urodził się jako wcześniak ( 24 tyg i 6 dni ) - waga 2320 i 49 cm. Poród odbył sie przez cc i był przyśpieszony z powodu krwawień wynikających z łożyska przodującego. CC było bardziej skomplikowane ( trwało 4 godz ) z powodu duzego krwotoku. Na szczęście lekarze opanowali sytuacje i wszystko skończyło się szczęśliwie. Miałam toczoną krew i jestem jescze bardzo słaba ale przede wszystkim NIESAMOWICIE SZCZĘSLIWA !!! Pozdrawiam Wszystkie Mamusie, zarówno te, które są juz PO jak i oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Gratulacje Pralinka!!!:) KWIETNIOWE/MAJOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........? . ................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek......... ? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś....... 2800g....(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......28 50g...........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..375 0g.......(39) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g/52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g........? Pralinka34....23.04.2010...ok.W-wy...35...Borys...2320g/49cm(34t6d) Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia......3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g........(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/55cm...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de........29....Florian..37 20g/52cm.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralinka 34
KWIETNIOWE/MAJOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........? . ................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek......... ? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś....... 2800g....(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......28 50g...........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..375 0g.......(39) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g /52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g........? Pralinka34....23.04.2010...ok.W-wy...35...Borys...2320g/4 9cm(24t6d) Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia...... 3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g. .......(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/55c m...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de........29....Florian..37 20g/52cm.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralinka 34
kirsten 2 jak zdrobniale bedziecie mowic do swojego synka? Mnie tez podoba sie imie Florian ale nie moge znalezc zanedo ładnego skrótku no bo jak florek? floruś? brzydko to brzmi. tak samo zastanawiałam sie nad Gracjanem ale tez jak zdrobniale? Gracek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie zarty...
Seta,gnaj do szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Pralinka34 ja celowo wpisałam 34 tydzień i 6 dni, bo termin miałaś na 29 maja, a urodziłaś 5 tygodni wcześniej 23 kwietnia, więc wypada mi to na 34 tydzień, a nie 24 tydzień...24 tydz. to praktycznie połowa ciąży. Nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 24 tyg ciązy
to by był faktycznie cud jakby dziecko w 24tc przeżyło, pewnie mówiliby o tym w wiadomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam odwiedzic dzisiaj moja pania ginekolog,bo dostalam delikatnego krwawienia i bolal mnie brzuch,ale nie caly czas,wiec kazala mi przyjechac. Okazalo sie,ze mala jest bardzo nisko,szyjka sie otwiera no i ten bol to sa skurcze.Zrobila mi jakis masaz szyjki(okropnie bolalo!!!) i powiedziala,zeby obserwowac i jakby co to liczyc skurcze,bo moze sie zaczać nawet dzisiaj.No i kazala isc na dlugi spacer.Jak do tej pory, czasem boli mnie troche brzuch i twardnieje,ale nie za mocno no i krwawie dalej. Wiec czekamy... Moj ślubny denerwuje sie chyba bardziej niz ja... Trzymajcie kciuki zebym za dlugo nie musiala czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś rano:) * i jak tam majóweczki się czujecie??? jesteście jeszcze w domku, bo coś cicho się na forum zrobiło:), nie widzę starych weteranek forum, tylko sporo nowych osób... u mnie ok, zero oznak zbliżającego się porodu *kasiah21 trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też nadal w domku i nie rozpakowana. Ciekawe jak tam Gryfnofrela. Pewnie już powoli zapomina co to poród. A ja nadal czekam i czekam i czekam... i końca nie widać:) Coraz więcej mam dolegliwości: stopy i dłonie puchną i bolą, kości miednicy bolą, ciężko. Myślałam że przez weekend majowy na pewno urodzę a tu nici z tego. Córci jest chyba za dobrze w brzuszku i nie chce wyjść. A jak tam Wasze dolegliwości, równie dokuczliwe jak moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc z rana brzuchatki !!! Na poczatek muszę się pochwalic że chyba pozbyłam się pana czopa :):) Nie było to na raz więc nie jestem pewna, było to spora ilość bardzo gestego i ciągliwego białego śluzu,boli mnie przy tym od wczoraj bardzo brzuch jak na okres...nie wiem co mysleć Buziolki w ten brzydki dzień :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pralinka 34
urodziłaś dziecko i nawet nie wiesz w którym tygodniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pralinka 34
ach i tak na marginesie, gdybyś urodziła w 24t6d to był by to ok 12 luty, dziecko ważyło by tylko kilkaset gram i nie miałoby 49cm długości!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wstałam o 3 i nie mogłam wyleźć z wyra tak mnie prawy bok nawalał i nie wiem czy znów złapały mnie korzonki (4raz w ciąży?) czy może to oznaka zbliżającego się porodu , dodatkowo wypróżniam się jakieś 4 razy na dzień , więc jakby za często , dziś zeszła z dyżuru ginka , u której nie chciałam rodzić , więc można :) mojego oczywiście jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pralinki i pozostałych
Nie powinnyście tak ostro zjeżdzac Parlinki, pomyliła się i tyle, też mi wychodzi, ze 34 tc, ale każdemu zdarzają się pomyłki, a jak ma małego człowieczka w domu, to pewnie do kompa podchodzi żadko. Moim zdaniem trochę za ostro ja krytykujecie. A swoją drogą to powodzenia dla tych jeszcze nie rozpakowanych, i dla rozpakowanych równiez. Podczytuje Was czasem, bo tez niedługo będe rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ale brzydki dzionek dzis.. snilo mi sie pierwszy raz moje dziecko ale nie do konca takie jak sobie wyobrazam :D tzn urodzilo sie od razu takie duze, chodzace i mowiace, do tego bardzo wyszczekane juz urzędowało z kumplami na podwórku takze bylam troche rozczarowana ze to nie mały niemowlaczek i nie wchodzi w male ciuszki ;) Z nowosci to kilo na plusie czyli 18kg do przodu ale trudno sie dziwic bo na grillu troche poszalalam wczoraj i wciagnelam: - 1,5 szaszłyka - kawał karkówki - kiełbaskę - 3 dokładki salatki greckiej - ziemniaczki z gzikiem - troche cieplych lodów w czekoladzie -2xkarmi - czipsy W domu wykonczylam kawa mrozona z lodami i samymi lodami jeszcze:) takze ciezko sie dziwic skad ten kilogram.. niestety nie moge miec tego wytlumaczenia ze puchnę bo zbieram wodę bo jakos tego nie widze, wiec to zwykły, oblesny tluszcz :O Monikadyr to moze byc nasza sławna rwa kulszowa moze Dzidzius sie tak ulozyl że naciska Tobie na nerw, mnie wlasnie prawy bok przez to boli szczegolnie w nocy jak na nim leze albo probuje wstac.. przejdzie jak dziecko zmieni pozycję albo po porodzie ;) Seventy żegnamy czopa! :D Gitanita moze lepiej po weekendzie bo tak dziwnie 1 i 3 maja hehe moj maz chcial zebym rodzila 2 maja ale dzis mnie nie tyka bo mowi ze w swieto konstytucji to cos tak dziwnie :D Kasiah ciekawe czy juz pojechalas... Izi z samopoczuciem OK, choc powiem szczerze że troche taka bywam zamyslona i pograzona we wlasnych myslach, pewnie to wizja zblizajacego sie porodu i macierzynstwa, chwilami to do mnie nie dociera zupelnie, że bede mama i cale zycie sie zmieni w jakis sposob :) raz sie ciesze a raz jestem totalnie przerazona co to bedzie, tez macie takie odczucia? :) z fizycznych dolegliwosci jakos tragedii nie ma, nawet biodra juz tak nie bola w nocy, choc spie z 4 poduchami.. ciagle dopisuje mi apetyt i raczej tak jak niektóre dziewczyny nie schudne w tym 9 miesiacu :( Brzydka pogoda dzis i troche mi tak smutno, że duzo Majówek lula juz swoje maluszki a my tu czekamy, ja moge poczekac jeszcze dobre 2,5 tygodnie do pierwotnego terminu i jakos tak mi za długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×