Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Gość Oluuusia

Hej kobietki ! Zapraszam wszystkie przyszłe mamuski ,które mają termin na maj 2010. Opisujcie jak sie czujecie, jakie macie dolegliwości te milsze i te mniej miłe;/, jakie są wasze odczucia obawy itp. Ja sie juz nie moge doczekac ale jednocześnie wciąż mi w to wszytsko trudno uwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia
No tak tylko ze ten link co podalas jest do staraczek na maj a teraz staraczki to mysla juz o czerwcu :) A my juz sie nie musimy starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czujecie dziewczyny ?? mnie czasami delikatnie zemdli,bola mnie piersi i zrobil sie ze mnie straszny spioch :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-białystok
Witajcie. Ja mam termin na 7-ego maja. Nic mi nie dolega,nie mdli,czuję się świetnie....tylko nic mi z jedzenia nie smakuje :( Wszystko śmierdzi (szczególnie wędliny) wszystko niesmaczne....wcinam płatki z mlekiem i chudnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja znowu przed ciaza moglam nie jesc nawet caly dzien teraz jem non stop... musze sie pohamować bo nie wiem co bedzie dalej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-białystok
W którym tygodniu stwierdzono u Was ciążę? U mne 2,5 tyg od zapłodnienia,4,5 tyg wg. @. Teraz mam wizyte w czwartek i przyznam się że nie moge się doczekać....strasznie głupie myśli mi przychodzą do głowy... Strasznie boję się że coś bedzie nie tak :( Na USG chyba co tydzień bede latać żeby potwierdzić że wszystko w porządku... Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaas
kochane nie wiem jaki mam termin bo nie wiem kiedy zaszlam w ciaze wogole poprzestawialo mi sie wszystko wiec moze to byc koniec maja poczatek czerwca, tak samo boje sie ze cos jest nie tak a do lekarza ide dopiero za 2 tyg. pozdrawiam majowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! ja mam termin na 10 maja. podobnie jak Ty seventy, bolą mnie piersi, powiększają się (mąż uchachany niesamowicie) strasznie śpiąca i zmęczona jestem. Nie mdli mnie, wcinam wszystko, już przytyłam:( Tylko po 8 godz. pracy na stojąco strasznie bolą mnie nogi. karolas , znajdź na necie kalkulator ciążowy i on Ci wyliczy ile jesteś w ciąży, bo chyba wiesz kiedy miałaś ostatni @ pozdrawiam wszystkie majówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie do was dołączam,bo na tamtym topiku to STARACZKI a my juz wiemy że w maju bedzie dzidziuś. Ja sie spodziewam drugiego,jakieś tam doświadczenie mam :) tymczasem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie bardzo denerwuje :( to jest już moja 2 ciąża ale 1 niestety nie donosiłam bo poroniłam w 10 tygodniu :( teraz już od poczatku jestem na duphastonie. Ale jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieje ze teraz bedzie ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy, myśl pozytywnie, będzie dobrze:) moja siostra dopiero za 3 podejściem utrzymała ciążę, na grudnia ma termin. Po 2 poronieniach była czarno nastawiona, no i proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-białystok
Boże...no i właśnie jak się naczytam, ile to kobiet roni w pierwszym trymestrze potem spać nie mogę :( Oby do czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia
Witam wszystkie przyszle mamuski:) Bardzo sie ciesze ze tyle nas sie tu nazbieralo! Razem bedzie latwiej przejsc przez ten szczegolny czas, tym bardziej ze dla wielu z nas to jest pierwsza ciaza. Ja mam termin na 2 maja, juz jestem po pierwszej wizycie u ginekologa i wydaje sie ze narazie wszystko jest w porzadku, ale i tak bardzo sie martwie... Do seventy88 czy lekarz powiedzial Ci jakie byly przyczyny poronienia? Wydawalo mi sie ze jak ciaza sie juz zagniezdzila i sie rozwijala to powinno byc wszystko ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja mam pytanie, skąd wiecie na kiedy macie termin porodu? W którym tygodniu ciąży jesteście?? Moja historia jest nieco skomplikowana....ostatnią @ miałam 27 lipca ale jak byłam u lekarza 6 września i miałam robione usg, to lekarz ciąży nie potwierdził, bo nic nie było widać, ale też jej nie wykluczył postraszył trochę pozamaciczną. 2 dni po tej wizycie byłam na badaniu krwi beta hcg wyszło 2237. 4 dni po pierwszej wizycie byłam u innego ginekologa, który nie robił mi usg tylko normalnie mnie zbadała i powiedział, że to ok 5 tydzień. po 5 dniach od ostatniego badania krwi poszłam na kolejne i beta hcg wzrosła do 19670. Czekam na kolejną wizytę, która będzie w poniedziałek, bardzo się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia
Everlast Ja ostatnia @ mialam 25 lipca i 10 wrzesnia bylam na usg i lekarz powiedzial ze to 7 tydzien a dokladnie 6 tydzien i 3 dzien. Wyznaczyl date porodu na 2 maja ale powiedzial ze to sie moze jeszcze zmienic na pozniejszych usg. Widzialam tez juz sreduszko mojego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie powiedział, że to może być związane z przesunięciem owulacji, ja mam nieregularne wydłużone cykle.... Jak myśli, czy tego 21 września czyli w poniedziałek będzie już coś widać ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia
Nic sie nie martw napewno juz zobaczysz swoje malenstwo:) Jak ja bylam wtedy na usg to moje dziecko mialo wtedy tylko 7 mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle do poniedziałku. Byłabym spokojniejsza, jak gin mógłby już potwierdzić, że widzi cokolwiek na usg i jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oluusia: Nie lekarz nie był w stanie powiedzieć co tak naprawde sie stało. Ale podejrzewali wady genetyczne. Everlast ja mam podobno sytuacje lekarz stwierdził że to okolo 5 lub 6 tydzien ale na usg nic nie zobaczył i we wtorek mam kolejna wizyte. Ale powiedział mi że nie mam sie czym martwic bo nieraz na poczatku ciezko cos zauważyć. Tym bardziej we wczesnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki :) Dołączam się do Was. O tym, że zaciążyłam domyślałam się już od wtorku, ale ostatecznie się potwierdziło w piątek po becie, wynik 355. Kalkulator wyliczył mi termin na 26 maja :) Do mojej gin będę szła w piątek Jestem dobrej myśli. A Wy się nie obawiajcie, na pewno wszystko będzie w porządku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc to ja sie dopiszę:) mam termin na 6 maja, czekałam aż ktoś zacznie:P , jak widzicie w stopce mam juz 2,5letniego synka, ciacho❤️ mdłości juz mam śrdenie, najgorszy był 6sty tydzien masakra po obiedzie, mulenie na maksa, teraz jestem juz w 8mym tc jest juz lepiej ale dalej szukam smaków gdyby nie to ze z głodu jest mi tez dopiero niedobrze to pewnie jadłabym połowę mniej:), ale to są uroki ciąży stety :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy nic się nie stresuj ja mam juz podobne doświadczenia:), 2mce przed synkiem miałam martwą ciaże nie bede sie wiecej rozpisywac bo masz byc dobrej myśli, a mi samej nie chce sie juz do tego wracac bo juz wyluzowałam:) i nie chodzę na palcach jak kiedyś:D, wiem jak to jest, ze potem z Oliśkiem byłam z lekka podpanikowana całą ciąże, ciagle mnie przez to brzuch ciągną spinał mi sie, a teraz gdyby nie to że mnie podmli to nie pamiętałabym że cos tam siedzi w moim brzuszku, Tyci ludż:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnią @ 1-ego sierpnia, a 31-ego USG potwierdziło u mnie ciąże, więc dosyć wcześniej. Dziewczyny jaki tydziń podajecie jak ktoś pyta się Was który to tydzień? Wg zapłodnienia, czy daty ostatniej @? Czuje ze zostanę tu na dłużej,więc się zaczerniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy88 - trochę mnie uspokoiłaś, chyba jesteś na tym samym etapie ciąży, ja mam wizytę dzień przed Tobą w poniedziałek, to już niedługo i liczę, że przy tej wizycie lekarz już potwierdzi ciąże i coś zobaczy... ania - ja nie podaje wg ostatniej @, bo to mi się nie zgadza. Podaję wg tego co lekarz stwierdził czyli coś 5-6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×