Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana tak bardzo

Kocham swojego chłopaka. Czy to znaczy, że muszę TO robić?

Polecane posty

Gość tym razem na pomaranczowo
hehe akurat ja uprawialam anal. nie mam nic do tego. sama namawialam na to faceta. ale w tym wypadku chodzi mi o Twoje podejscie do tego rodzaju milosci cielesnej. narzucasz innym swoj chory styl zycia . autorka nie chce uprawiac analu i ma do tego pelne prawo. tak samo jak wszystkie inne kobiety , ktore ustaly na Twej drodze i tego nie chcialy . i nie oznacza to , ze sa "glupimi i tepymi cipami" jak to ladnie okresliles :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdashjkfgdgdgdd
jak ona nie chce, to nie i nie rozumiem więc wątku tematu ?! Nie chce, więc nie. Koniec sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tego nie chcesz to się nie zgadzaj - ja osobiście w życiu bym na coś takiego nie poszła... Jesli ten facet Cię kocha powinien to uszanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Masz prawo nie chcieć i nie zgadzać się. Twój chłopak nie ma prawa nic Tobie narzucać i to jest totalnie nie w porządku z jego strony. Ale wiesz co, zachowałaś się jak totana furiatka uciekając i nie odzywając się. Pogadajcie o tym normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wg mnie nie ma
o czym z nim rozmawiać skoro zarządał żeby się zgodziła na anal. Jest zwykłym tępakiem, który szuka sobie właśnie worka na spermę i nic innego. Olej kolesia skoro nie potrafił o tym normalnie porozmawiać, tylko wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdashjkfgdgdgdd
Ale ona nie chce rozmawiać bo nie chce analu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze ci zebys nikogo
nie znalazla wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz robic co chce
inaczej znajdzie inna. Znam to z autopsji./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×