Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kapota

żona nie ma ochoty na sex

Polecane posty

tragedia, prowadzi to do ciągłych kłótni między nami, zawsze mi odpowiada, że nie wie dlaczego nie chce się jej kochać, jestem zrozpaczony ... chyba zakończy się to wizytą u seksuologa jakiegoś, macie jakieś propozycje, przeżył ktoś coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszystkie kobiety nie mają ochoty na sex po ślubie? czy kobiety mają fantazje erotyczne o przypadkowo spotkanych mężczyznach np na ulicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kapota...
u mnie odwrotnie mój mąż nie ma ochoty na sex po ślubie a ja mogłabym praktycznie zawsze i wszędzie... heh... widzisz jaka to sprawiedliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo_Gosiewski
Wpierdól babie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetwet
pewnie cały dzień haruje i jest zbyt zmęczona. A try nie ruszysz nawet dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kapota...
a jeśli już do czegoś dochodzi, to bez żadnych fajerwerków, jedna pozycja i tyle... a ja lubię pobawić się, poszaleć echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetwet
tak, ty wyrzucasz śmieci, a ona robi resztę, he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kapota...
znam to z doświadczenia po prostu nie i już... już podejrzewałam, że ze mną coś nie tak, ale znajomi stwierdzili, że ze mną jest jak najbardziej tak... a próbowaliśmy wielu rzeczy, ja mu dogadzałam, ja dominowałam, sexi bielizna, oj wszystko było... on po prostu ma jakieś takie małe potrzeby niektórzy ponoć tak mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetwet
a ona kiedyś miała z tobą to na o....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam_na_kafe
rzuć żonę albo znajdź sobie kochankę . . . niedobraliście się temperamentem seksualnym widocznie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już się bzykamy to moja zona ma od 2 do kilku orgazmów, ale mimo to na następny raz muszę czekać długo, może jest za bardzo zaspokojona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kapota...
nie ma pojęcia "za bardzo zaspokojona" a przynajmniej ja nie znam;) a jak było przed ślubem? w ogóle długo jesteście małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata jesteśmy po ślubie na początku było jeszcze w miarę, najlepiej było przed ślubem, robiliśmy to nawet po kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monotonny hmm... , chyba raczej nie, zawsze jest kilka pozycji, ostatnio przeróżna gra wstępna, sam sex jest wspaniały, tylko chodzi żeby do niego doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kapota...
a pytałeś co się stało, że teraz jest inaczej? że wtedy tak często chciała, a teraz nagle nie? może kiedyś bardziej dbałeś o jej potrzeby? może było więcej pieszczot, pocałunków, dłuższa gra wstępna etc. a jeśli nic się nie zmieniło w sposobie uprawiania przez Was seksu, to może po prostu starała się byś się z Nią ożenił, a teraz już nie zależy:P jeszcze jest opcja, że ma kogoś na boku... ale mam nadzieję, że to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kapota...
" Im ktoś częściej uprawia sex tym się szybciej znudzi" hahahaha:D od kiedy? bardziej pasuje mi określenie "apetyt rośnie w miarę jedzenia", ale jak widać są różne przypadki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zona nie wie dlaczego nie ma ochoty, czasem ją szantażuje ( choć wiem, ze to nie jest rozwiązanie), że ją zdradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzi się daną osobą- spytaj jakiegokolwiek seksuologa. Jak para kocha się co dzień, to po roku następuje znudzenie - przeciętnie. Jak znacznie rzadziej - np. raz w tyg. to mogą byc dla siebie atrakcyjni nawet 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zona nie wie dlaczego nie ma ochoty, czasem ją szantażuje ( choć wiem, ze to nie jest rozwiązanie), że ją zdradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kapota...
ale tak na siłę to chyba raczej średnio przyjemnie dla Ciebie?.... szczególnie że wiesz o tym, że nie robi tego z potrzeby i nie sprawia jej takiej przyjemności nie przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×