Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka taxi...

Jaką polecacie taxi w Łodzi?????

Polecane posty

Gość Gata85
Jechałam ostatnio Taxi Plus i był to pierwszy i ostatni raz, w aucie coś waliło jak by miało odpaść a na dodatek od kierowcy śmierdziało jakby z tydzień się nie mył,myślałam że się porzygam ale to nie był chyba odosobniony przypadek bo na telefonie tego kierowcy co jakiś czas wyświetlał się komunikat by dbać o swoją higienę osobistą, po prostu kabaret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja moge doradzić jaką korpo wybierać w krakowie. Moim zdaniem najlepszą obsługę i ceny mają w Radio Taxi „DWÓJKI” .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

u nas w robocie szef podpisał umowe z free now (dawne my taxi) i przyznam szczerze, że korzystam tez z tej korporacji prywatnie. Pare razy taksówkarze mnie chcieli okantować na kase a tu zamawiam przejazd aplikacją, od początku wiem za jaką kwote i się nie martwię. Poza tym tymi taksówkami zawsze jeżdzą licencjonowani kierowcy, którzy nie gubią się w pokrętnych, jednokierunkowych uliczkach Łodzi. Wychodzi to nawet korzystnie finansowo a przynajmniej zawsze jeżdze czystym i nowym samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

dokładnie! a przede wszystkim kierowcy z free now są zawsze na czas! wiele razy spożniłam się na ważne spotkanie bo taksówkarz pomylił trase a odkąd z nimi jeżdze to mi się nigdy nie zdarzyło. Poza tym bardo miło jest jeżdzić czystym samochodem gdzie nie śmierdzi fajami ani poimprezowym sobotnim smrodkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też wszystko dobrze, jeżdże free now i chyba predko sie to nie zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×