Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
papugapolly

botox

Polecane posty

mam pytanie- czy kto juz probowal? ja jeszcze nie zamierzam, ale za jakis czas bore pod uwage taka ewentualnosc. jakie sa za i przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korzynkowa
Za - wygładza twarz, upiększa, mistrzowsko działa na zmarszczki mimiczne. Widzialas Nicole Kidman? No wlasnie - botox. Przeciw - nie można go robić "za wcześnie" Ale najlepiej jak zadasz te pytania specjaliście. Jesli jestes z Wawy to polecam Ci gabinet esmediwua, wstrzykują botox już od kilkunastu lat więc znają się na robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatyneczka_8787
Zdecydowanie za ;-) ja mam 23 lata i już miałam botox ze względu na zmarszczki mimiczne na czole. Zabieg trwał może 5 minut plus wywiad i konsultacja, jest małobolesny (bardziej boli epilacja brwi). U mnie efekt był natychmiastowy, chociaż wiem, że u niektórych jest to okres tygodnia. A poza tym na zabiegi PRZECIWzmarszczoke nigdy nie jest za wczesnie. Dzięki zapobieganiu powstania zmarszczek nie mamy potem problemu z ich usunięciem. Jak teraz zadbamy o piękną skórę, to potem nie będziemy musiały iść pod skalpel, a dla Pań zaniedbanych w wieku 40-50 zostanie tylko skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatyneczka_8787 Zdecydowanie za ja mam 23 lata i już miałam botox ze względu na zmarszczki mimiczne na czole. botox jest rakotwórczy :o co jak będziesz mieć 40 lat? twarz cała w zmarszczkach i uzależniona od botoxu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka443

Ja mam zamiar zrobić sobie botox, niestety mimo stosunkowo młodego wieku mam bardzo widoczne zmarszczki mimiczne, dodaje mi to niepotrzebnie lat. Koleżanka poleciła mi Klinikę Sfera i doktora Migałę, który tam przyjmuje. Mam zamiar iść do niego na konsultację i podpytać o ten zabieg, albo od razu wykonać. U tej znajomej efekty zabiegu super, też bym takie chciała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Też miałam problem ze zmarszczkami mimicznymi. Pomogła mi Pani doktor Renata Budzicz. Byłam  na konsultacjach, następnie na zabiegu botoxu. Czuje się świetnie, wyglądam o wiele lepiej. Efekt był widoczny od razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Miałam problem ze zmarszczkami mimicznymi. Problem znikł po zastosowaniu botoxu. Zgłosiłam się do Pani Hiacynty Kwiatkowskiej. To ona mi pomogła, dzięki zabiegowi poprawił się nie tylko mój wygląd ale również samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dra Rosińskiego z Aestetic Clinic w Poznaniu. Robiłam u niego zabieg botoxu i efekty są naprawdę super 🙂 Myślę, że w takich zabiegach najbardziej istotny jest właśnie doświadczony i kompetentny lekarz, to jest gwarancja zadowolenia z efektów zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam botox w Klinice Sfera u dra Migały, mogę śmiało polecić. Osobiście z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona 🙂 Czoło mam gładkie, dużo mnie to odmłodziło 🙂 Czuję się dużo atrakcyjniej po takim zabiegu. Moim zdaniem warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, ale pod okiem doświadczonego lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że ja tam robiłam i jestem zadowolona.

Edytowano przez marhar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×