Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elkaaaaaaL

Śledzik-co napisać, by zrozumieli, że te łańcuszki nic im nie dzadzą

Polecane posty

Gość elkaaaaaaL

mam dosc tych glupich ludzi, co wklejaja lancuszki i wierza w to. znam taka strone gdzie dosadnie facet tlumaczy jakimi debilami sa. ale nie wkleje linka bo sie poobrazaja. chcialabym cos napisac na sledziu by im sie zrobilo glupio ale zeby sie nie obrazili. wiecie o co mi chodzi. sa jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam jak moj
znajomy napisal cos w stylu "do czasu kiedy nie pojawil sie sledzik nie wiedzialem, ze wsrd moich znajomych jest tylu idiotow" bo faktycznie inaczej tego nazwac nie mozna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam jak moj
albo mozesz tez napisac "pocaluj sie we wlasny lokiec a sledzik zniknie" hehe moze zrozumieja aluzje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie tez cos takiego napisalam w stylu , ze nie wiedzialam , ze tylu moich znajomych to idioci czy cos tam , myslicie , ze ktos zareagowal? nikt , nadal robia z siebie kretynow i to ludzie na poziomie wydawalo by sie , totalna porazka , sama chetnie bym cos napisala do nich jeszcze raz ale zabraklo mi pomysłow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaaaaaaL
dlatego trzeba cos wymyslec . albo napisac ze kto zamiesci jeszcze jeden lancuszek to go usune ze znajomych i usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkl
Jak zarobic w sieci ?!!!!!!!!!!!!!! www.pieniadze.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×