Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

czesc kmicic. u mnie w miescie tak zimno ze masakra:/ trzeba sie przestawic na chłód jesieni. na 21 musze skoczyc na chwile do miasta a tak mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj ostro polalo i zrobilo sie chlodno ale dzisiaj swieci...sun:))) 2:1 dla Polek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem,poczytałam i chyba idę spac bo praca,dzieciaki i wirus wyssały dziś ze mnie wszystkie siły.... zajrzę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jakby co nic mi sie nie chce dzis nawet interpunkcji stosowac pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja ni ebywam bo mam problemy z netem, musze isc podpisac nowa umowe z kablowka jak mi podlacza to juz bede regularnie.. moj na szkoleniu.. jutro wraca, jutro ide na zajecia eh na 8 rano.. nie wiem jak ja wstane w srodku nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nonella. ja wczoraj poszlam wczesnie spac i sie wreszcie wyspalam:) ale dzis bede na forum wieczorem, tylko kurde ja bym wolala zebysmy wczesniej zaczeli, tak o 20, bo praca nie powlala mina siedzenie do2 w nocy tak jak innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślimy, pomyślimy :) jak tam u Ciebie z pogodą, u mnie pada i się nawet nie chce z domu wychodzić....złota polska jesień..bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Jak ja tęsknię za naszą jesienią -nie widziałam jej z dwa lata Mam nadzieję że wszyscy miewacie się dobrze i nastroje mimo jesiennej szarugi dopisują :) Ściskam wszystkich mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to, ale jednak upiorne! Wszyscy narzekają na upiorną wodę z nieba! Nie pomyślą, że minęło wiele dni beż deszczu, tego nikt nie doceni. Tylko upiorny! Ciekawe ilu z nas narzekałoby na spadającą mannę z nieba? WITAJ jedyna prawdziwa, ale upiorna! Zazdroszczę tej upiornej burzy w stolycy... Co u Ciebie nonella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dni bez deszczu też mi przeszkadza.... jak zawsze robię wszystko, tylko nie to co powinnam :) A Ty Upiorny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to, ale siedzę i odpisuję Tobie. Oprócz neta mamy jeszcze coś wspólnego: Znamy A. Kmicica i... Upiorne to co robisz? Ja też tak mam.... Problem zaczyna się, gdy upiorne zaległości nas przytłaczają. Upiorne to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Wszyscy boją się upiornego...?! Upiorne to wszystko. Jest słońce - nie ma was! Bardzo upiorne to wszystko. Jest deszcz - niema was! Jeszcze bardziej upiorne to wszystko. Bo jest upiorny, a nie ma was!!! Więc co jest? Nieśpiąca królewna i... Jest upiorna, przepełniona upiorną nadzieją, miła piosenka... Upiornej Reni, początkującej grzybiarki. Chodzi po lesie i śpiewa: http://www.youtube.com/watch?v=_d17QjHRe2E Teraz po deszczu będą grzybki! Teraz nikt nie będzie narzekał. Reni przestanie śpiewać... A wy? Pozdrowionka. Wiecie jakie? ...myk,myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś podjęłam walkę z wszechotaczającym mnie bałaganem wynik 1:0 dla mnie :) ponadto przeczytałam wiele ciekawych artykułów i sporządziłam plan podbicia świata. mam nadzieję, że upiorne zaległości mnie nie przytłoczą i zdążę się ze wszystkim uporać na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będą grzybki to zrobimy staropolski sos z kaszą gryczaną i nawet upiorny straci powody do narzekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to wszystko, ale jednak upiorny, nigdy nie narzeka!!! To są fakty, a Ty nonella, potwierdziłaś je... Upiorne! ...myk,myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam. ja sobie przerabiam kurs angielskiego wlasnie. po deszczu grzybki, czyli szansa na nowa milosc hehhhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szansa ze jutro mam wolne wiec bede mogla dzis dluuuugo posiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
po deszczu grzybki, czyli szansa na nowa milosc hehhhe Upiorne to! Miłość w mokrym lesie? Chyba z dziadem borowym? Uważaj na takie upiorności . ...myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
co ja znowu potwierdziłam, Ty się Upiorny już jakimiś grzybami objadłeś Jeszcze nie!!! Było, minęło... Upiorne to. ...myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×