Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

no tym razem doprowadziłeś mnie do śmiechu jak za chwilę wyskoczysz z utworkiem moich upiorków to padnę:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze sloneczko powinna wyjsc z kumpelkami na takie babskie spotkanko.....bedziesz miala branie to i humor ci sie poprawi.... slyszalem ze pomaga....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo przeszlam w tym moim mlodym zyciu. e tam, jak wychodze to i tak zaden facet mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicicu kochany utwory moich upiorzyc to ostatnie pięciolecie:-) a ja nadal kocham Panracka i krecika:-( i powoli przestaję rozumieć "głupotki" moich bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama, nie samotna hehhehe:) po burzliwym rozstaniu niedawno. mżonka, a gdzie, bo ja ich nie widze?;) mi sie rzadko ktos podoba tak juz mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z czego taki zadowolony? że niby co-Pankracka kochać nie wolno? to może misia z okienka też nie,co?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mżonka zalezy co rozumiesz pod pojeciem "przystojniak" heheh. ja juz stara, 26 lat, w moim wieku wszysy fajni pewnie zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie wszystkie moje kolezaneczki strzelaja za jednym z nich oczami... loczki ma fajne i szkoda go bo do bab szczęścia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takich z laskami nie patrz-za młoda jesteś:-p a ja to mam już spieszyć do schronu(jestem starsza od Ciebie)???;-) wiesz ,wielu jest fajnych samotnych facetów, w moich rodzinnych stronach to nawet zatrzęsienie.głowa do góry , w końcu jakiś wyjdzie na ulicę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×