Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

sun... wiara przyjdzie z czasem bo pustka po długotrwałym związku zawsze pozostaje... tak się smutno tu zrobiło,że nawet ja zaczęłam wspominać swój pierwszy związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma jakieś oczekiwania w związku ze związkiem :) bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna najważniejsza jest synchronizacja oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam juz sama nie wiem co jest wazne. jeszcze 2 lata temu myslalam jak ty nenelka:) i bylam pelna nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mżonka, może i zawsze, ale zawsze ktoś tą burze zaczyna. w moim przypadku zaczal facet, bez powodu, po prostu bylam za dobra dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to nie najlepsza lekcja, ale już wiesz w związku nie można sie zatracać potraktuj to jak drogowskaz, gdy będziesz się angażować w kolejny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun jak kochałas to wierzyłaś w miłość a jak przyszedł kryzys wiara sie załamała ale to nie znaczy,że nie może się odrodzić i wzmocnić-na wszystko trzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja nonelka!! :) tyle ze ja taka namietna jestem;) zartuje, ale masz duzo racji. ale co to za milosc miedzy nami byla, tego nikt mi nie odbierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealnie !!! właśnie tak powinnaś do tego podchodzić w rytm znanej maksymy: Nie żałuj, że coś się skończyło. Ciesz się, że w ogóle się zdarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem wiem wiem dziewczyny, wszytsko wiem. tylko musialam sie wygadac. 5 minut i juz minely doły, tak jak podejrzewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mnie tylko denerwuja te samotne wieczory. ale jak patrze na nieszczesliwe zwiazki niektorych znajomych to sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonaczko....eee...nie ladnie!!!:) wlasnie my tutaj jestesmy po to zeby w nasze monitory sie wypisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella jest przykładem na naszą potrzebe bycia z płcią mniej piękną:-p :-) a tak poza tym to faktycznie kmicicu uśmiechnij sie do nas słodko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jest kafe i ten nasz topik heheheh:) lubie was wszystkich chociaz was nie znam. uswiadomilam sobie 1 rzecz- zawsze bylam za dobra, w zwiazkach, nawet w przyjazniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka....daj spokoj.....:) w sumie to sie dziwie ze nikt inny tutaj nie zaglada....np.podszywacze....no ale jestemy zaczernieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze linoletki nie ma, ja tez polubilam. i naznaczona rzadziej sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka wirtualna grupa wsparcia :) chyba zaraz pójdę do sklepu nocnego...nic do picia nic do palenia....fatalnie, po prostu fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×