Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość arta11
Masz bloga? Jeśli nie to może warto go założyć i zacząc pisać o sobie, swoim życiu, pasjach? http://e-blogi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cały dzień udało mi się uniknąć wychodzenia z domu, bo pogoda u mnie paskudna, ale teraz się chyba poddam, bo tak mi się marzy...tylko dziś jest duze ryzyko, ze sie upije i zacznę wypisywać głupoty tutaj i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z opóźnieniem bo musiałam spuścić:-) ja też Was bardzo lubię:-) zaraz wrócę bo spuszczony muszę zlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam, tylko nie spać mi tu :) liczę na przynajmniej 20 nowych wpisów, żebym miała co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle kobiet pokazuje swoje wdzieki nagie na kamerkach..... czy to samotnosc i brak sexu czy tez fantazje.....???? ot taki temat na ten pochmurny dzien....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicicu drogi.... a juści kobietą jestem i o tej porze ja durna soczek robię z malin.jak powszechnie wiadomo produkując sok należy: 1 wrzucić owoce do gara 2 poczekać aż sok się puści 3 jak się puści należy spuscić 4jak się spuści to zlać :-p :-)) a na bajerowanie nigdy nie jest za późno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, o niebo lepiej:) przemyslalam sobie duzo rzeczy i doszlam do 1 wniosku- koniec ze wspominaniem, bo bylam z manipulatorem i za bardzo sie zatracalam. taka jest prawda teraz czas na cos nowego:) i piekniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ale juz pozno, ale jutro piatek na szczescie z/w, papieros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) a Kmicica nie... więc moja nieobecność nie ma z tym nic wsplónego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie powracałyśmy a kmicica jak nie było tak nie ma... sun ... słuszne wnioski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była, byłam :) "stoję na balkonie, palę papierosa...warszawa i ja" cytat z piosenki niech odda mój stan" desperados i slimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee ale bym sobie desperados wypila, uwielbiam:) eh dziewczyny, moze to glupio zabrzmi ale natchnelyscie we mnie jakiegos pozytywnego ducha i czuje zupelnie realne szanse na nowy poczatek. we wszystkim:) i nie moge sie juz doczekac jutra jak na to piwo z kumpelami wyrusze na miasto:) i napije sie desperadosa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×