Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

tzn gotowa moze nawet i jestem ale to by byla chyba bardziej ucieczka, a ja sie musze najpierw tu uporac ze swoimi problemami i zrobic kilka rzeczy ktore sobie obiecalam, a dopiero potem mozna myslec o dalszych krokach. mysle ze rozsadnie mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :) Są sprawy, jest życie :) Oby do przodu ! Nasze towarzystwo chyba znowu zaniemogło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie, dlatego najpierw musze podszkolic sie przez ten kurs (nauki nie za wiele), zrobic prawko), zrobic 1 projekt zwiazany bardziej z hobby i wziac sie w garsc sama w sobie, bo jak na razie to najwazniejsza walke tocze z sama soba , z tym zeby byc zaradna tak jak kiedys i nie dac sie po rozstaniu:) teraz musze od nowa zbudowac swoj swiat i tylko ode mnie zalezy jak to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mam nadzieje ze moje podejscie jest dobre, teraz tylko musze zaczac dzialac , a nie tylko gadac;) uda sie na pewno, musze w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie jakos motywowac, koniec ze strachem i bezczynnoscia hehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, musze, bo inaczej sama siebie rozczaruje i bede na siebie zła, bo nie naleze do osob ktore lubia sie uzalac i siedziec bezczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na dziś koniec użalania się nad sobą :) u Ciebie też jest taka paskudna pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj zimno i jakas mzawka taka, nieciekawie. ogladam gowniany taniec z gwiazdami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no niezle z 6 postow powtorzonych:) no to niedlugo faktycznie wracasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój internet nie lubi kafe...wszystkie inne strony działają prawidłowo. wrócę pewnie gdzies w połowie lutego i już się zaczynam rozglądać za ciekawymi zajęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój internet nie lubi kafe...wszystkie inne strony działają prawidłowo. wrócę pewnie gdzies w połowie lutego i już się zaczynam rozglądać za ciekawymi zajęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam w połowie lutego, więc już sie powoli zaczynam ogarniać, co by ciekawego robić jak juz przyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehh, a upiorny na czele naszej grupy z wielkim napisaem "upiornie witamy nonelke":) czesc kmicic co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna jak mi sie wstawac nie chce jutro o 7, jak ja nie lubie, no ale dosc narzekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×