Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

jade w gory,5 km marsz w taka pogode na kaca po gorach.....:((( jak jutro nic nie napisze to znaczy ze stare serce powiedzialo:dosc!!!..... a co u mnie???.....upiornie!!! za duzo by pisac..... pozdrawiam.... cdn... tbc. pa a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha, widze ze kmicic przyszedl i ja juz niepotrzebna jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komp tez cos nie lubi kafe.... jade w gory....na kaca....5 km marsz....nie wiem jak moje stare serce to wytrzyma....:( co u mnie??? lepiej ....nie pisac..... do jutra...cdn... tbc... pa a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawswze jesteś potrzebna, tylko jakoś mi to jego wyczekiwanie ciężko było sobie wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheh, zartuje sobie przeciez. kmicic ty sie nam tam nie przemeczaj w tych gorach czasem! wlasnie nie mam pomyslu na temat, moze oprocz tego ze ostatnio mam jeden podobny sen, sni mi sie co chwile facet z takim fajnym usmiechem, nie widze jego twarzy tylko usmiech i to jak sie poznajemy w jakiejs knajpie, albo w 1 snie spotykam go w leie ale zawsze ten sam facet. fajnie sie zawsze czuje jak sie budze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, może to jakiś konkretny typ i już niedługo pojawi się w rzeczywistości :) mi to się ostatnio często dzieci snią...chyba nadchodzi mój czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci tez mi sie bardzo czesto snia, co chwile:) ale ten sen z kolesiem jest przemily, naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to plan jest prosty :) zlokalizować człowieka o zniewalającym usmiechu, a potem dać się zapłodnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahah, rzeczywiscie bardzo prosty:) musialam prysznic i pizamke, juz w lozku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety u siebie muszę dzielić się kablem do neta.... a w łóżku nie ma... na dziś mój limit się wyczerpał do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spotkajmy się wieczorem może być nawet z tym Twoim jęzorem;-) moim wieczorem oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, ja wróciłam do siebie, jutro rano już idę do pracy... ostatnio spotkałam swego exa i jakoś nie mogę o tym zapomnieć, chociaż nie ma tu czego wspominać. a ponadto jak zwykle upijam się, tylko dziś mam tu jakieś towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... to miło :) u mnie było dziwnie, też rozmawialiśmy o dzieciach, tych których nie zdążyliśmy spłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my o tych splodzonych-sa w tym samym wieku a my jesteśmy dość fajnymi kumplami:-) myślałam,że nie wykonalne ale jednak nigdy nie łączyło nas głębokie uczucie wiec udało nam się rozejść w przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×