Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nonelka jest, tylko ma problemy z netem :) nie jest łatwo się mnie pozbyć :) A. jest ode mnie starszy (o jakieś 15 lat) i mieliśmy poważny plan na życie. Kiedy ja chciałam układać sobie życie, on... wtedy miał inne rozrywki, czytaj-alkohol.Nie widzieliśmy sie ponad 4 lata i teraz mi mówi, że żałuje, ze szkoda i że źle mu z tym Ja mu na to, że mam szczęsliwe, dobre życie, a on że może coć tam coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczeta, hej mzonka! "myślałam,że nie wykonalne ale jednak nigdy nie łączyło nas głębokie uczucie wiec udało nam się rozejść w przyjaźni"= wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej hej dzis ogladalam epoke lodowcowa i sie smialam jak porobana:) chyba bylo mi to potrzebne w ten zimny poniedzialkowy wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe, sid zajebisty:) nonelka czemu dziwnie ci po spotkaniu z bylym? choc w sumie glupio pytam, to zawsze dziwne uczucie go spotkac mam nadzieje ze ja mojego nie spotkam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tempak ze mnie no tak, hehehhe:) a ja tu kminie ze to inna bajka i mysle jaka...;) mam dwojke tez, jutro obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie, ale pewnie poczekam na dvd bo filmy almodovara sa dla mnie zbyt przejmujace zeby w kinie je ogladac polecam vicky christine allena , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie, bo tak jak Ty to kiedyś napisałaś to był taki pierwszy i wogóle VCB super film, ale jak poszłam do kina z moim chłopem to stweirdził, ze jest DOUGIEM I WPADŁ W DEPRESJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha, no co ty?:) nooo, takie filmy daja do myslenia:) p.s. dlatego ja wole sie z nim nie spotykac ((zbyt silne uczucie i burzliwe rozstanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun mam opóźnienia bo mi klawiatura nie diala-mloda alała mleiem jak podlącżę drugą to wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze wy drogie Panie ,tak w glebi duszy chcecie spotkac swoich bylych....zobaczyc jak im sie wiedzie,jak zle tzn ze zrobilyscie dobry wybor....:P i w jakis dziwny sposob nie odcielyscie pepowiny z nimi......a niestety to jest 1 sze co powinnyscie zrobic,bo inaczej to zrobicie przykrosc obecnym waszm facetom......moze nie czynem ale mysla.... ps.Kmicic to nie ksiadz :P:P:P z jezorkiem......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicicu kochanie....wcale tak nie jest Ja go juz dawno zdążyłam zapomnieć, tylko on sobie jakoś nie poradził z rozstaniem i jak się dowiedziałam tęskni...czego ja zupełnie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam! a myślałam,że z moim zmysłem technicznym będę podłączać pól godziny:-p a swoją droga ma ktos pomysł jak uśpic dziecko,które przespalo pól dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic, ja nie chce spotkac, bo byloby to ciezkie dla mnie i dla niego pewnie, bo za duzo ran sobie zadalismy i tyle. wiec wlasnie dlatego odcielam pepowine, od pol roku nie mamy kontaktu, mysle ze dobrze zrobilam. poza tym on ma dziewczyne i zycze mu jak najlepiej bo mimo wszytsko jest dobrym czlowiekiem i wcale bym nie chciala zeby bylo mu zle a chlopaka nie mam wiec tym bardziej krzywdy nikomu nie robie laski tak maja, ze piersza milosc trudno zapomniec po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×