Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

hej nonell, ja jestem, ale tylko na chwilke, bo spac mi sie chce. jutro znow mam wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dużo wolnego u Ciebie ostatnio :) co u Ciebie? ja suię znów upiłam, ale dziś to raczej na smutno...słodkie wino z Krymu i marika...od wczoraj gra u mnie cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bu jutro mam zaliczenie nie chce mi sie juz czytac.. :( zabrzmialo jakbym wczesniej czytala ;) ale tylko ksiazka leza otwarta.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, chyba pogoda na mnie tak działa w połączeniu z nadmiarem alkoholu...bo w końcu nic się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja mam jeszzce troche wina z wczoraj pogoda be:/ zimno i wiatr tak wieje ze slychac na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bedzie co ma byc, toz nie wywala mnie ze studiow na 6 roku juz. aj pkropna pogoda takie smutne mysli przychodza do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorności mało. Więc jestem. Z upiorem was czytam i.... Mądrością upiorną się zachwycam. Witooojcie! Śpiące królewny i krolewicze. ''mzonka.....czarne to czolgisci.....brudasy straszne.....'' A. Kmicic'u, marynarze także... Czarne berety i czarne pagony. UPIORNA nonello, myślałem, że Ty jesteś na Ukrainie? Ty masz upiorzyście! Na wschodzie miłe klimaty. Ha,ha,ha. Mundial już tuż,tuż, więc upiorne zmiany.... ale wciąż zajefajnoupiorne klimaciki! SUN69 Ty upiorzyco przechodzisz upiorności. Dobrze,że masz nas!!! Pozdrawiam Cię!!! Nonella, co Ty łykasz, że spać nie możesz? Upiorne to! Myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×