Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość no ale ponoć prawie
sie załapałeś do księgo ginesa jako najlepszy rozpłodowiec tego wieku, dla twoich dzieci ponoć gmina musiała wybudować oddzielny budynek szkolny i zatrudnić drugą kadrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka....dokladnie!!! a tak na marginesie jakiej gminy??? ja z Gdanska facio jestem......:P ps. nonellka.....nie obiecuj bo jeszcze uwierze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę dodawać uśmiechu do moich postów, mój lap jest chyba w złym nastroju.... A. kiedy zaczynasz nową pracę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie śmiesznie...jakiś chłop mi się tu upił i chrapie w salonie (w tym miejscu powinna być uśmiechnieta buźka, ale coś nie działa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.....juz powinnienem pracowac....ale sprawdzaja mnie na policji,mialem dostac papier w ostatni piatek a teraz mowia ze w nastepny czwartek!!! fcuk!!!! gdzie ty mieszkasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak, że jestem zmuszona dzielić mieszkanie z 2 osobami (warunki w kontrakcie, kawalerek nie rozdają) one mają znajomych. Dziś tu była impreza i teraz słyszę przez ścianę jak taki jeden co najwiecej wypił sobie chrapie.... :P nic mi chyba nie zrobi, przynajmniej kilka godzin temu nie byłby w stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabezpieczam się : ) zawsze wieczorem jeżdżę taksówkami, tylko teraz się zastanawiam czy tych tutaj też tak na policji sprawdzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sprawdzaja za picie i jazde,molestowanie sexualne i ogolnie kryminalne wykroczenia..... za molestowanie to ponizej 25 lat.....dobrze ze nie sprawdzaja kafe...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie ukryc!!! ale zartuje...... papierosy mi sie koncza a ja caly dzien w szlafroku przesiedzialem i teraz sie ubierac???? buuuuuuu........:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo!!! spędziliśmy dzień dokładnie tak samo : ) ja na szczęscie poprosiłam koleżankę to mi po drodze kupiła : ) mogę poczęstować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz poczekać parę lat, naukowcy coś na pewno wymyślą, teraz musisz zadowolić się mailem :P poza tym kiedy u mnie jest dzień, to u Ciebie środek nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety.....:((( pojade po te papierochy....:((( gdybys sobie poszla.....to do milego 👄 ale ja bede niedlugo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest jednak to, że właśnie minęła 7 a za oknem nadal noc...strach wychodzić z domu masz fajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×