Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

jeśli uważnie czytałeś zaległości to powinieneś wiedzieć :P tam gdzie zaprosiłam sun na leczenie pozwiązkowego doła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorności wypisywać nie chcę. Godzina różnicy? Ty nie bądź taka upiorna! Pisz gdzie? Ja nikomu nie powiem!!! A pomidorówka zaczytana? Upiorzyca jedna. myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Powidła wiśniowe upiornie smakują posmarowane na stopach... Madagaskarowa panienka? Pytasz, więc upiornie odpowiadam! myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiorny...znam bardziej lepsze i upiorniejsze miejsca na powidla..:P np........eeehhhhh...nie powiem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Ale tylko czystych stóp!!! Upiornie zadbanych.... Link na czasie! Kmicic'u, upiorny. Witooooj! Upiorny mówi myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorne to co napiszę, ale jednak upiornie się wstydzę. Ugryzłem kiełbasę "Kmicica" Drogo było, ale musiałem posmakować! myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprecyzuję - chodzi o upiorne przeżycia osoby lizanej. To musi strasznie łaskotać :D A.Kmicic_ może jednak znajdziesz dla nich upiorniejsze miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Bez upiorności do naszego Amerykańca... Była droga, wysuszona i upiornie smakowała za te 37pln. myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×