Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość UPIORNY
Może zmiana temaciku? Tak, ususzona, ale nie dokładnie. Upiorna była.. Zupka, chociaż Ty mnie upiornie rozumiesz. ...ja musiałem zjeść, bo ze stojącą/wiszącą upiornie by mi było, nie upiorzaście! . myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
........Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał - jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud; i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem - Upiorna kobieta z którą żyć się nie da, a bez niej jeszcze upiorniej......... myk,myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiorny Verdi se leci... Kaprys nonelli mało mnie wzruszył. Pewnie z braku znajomości języka? A kobiety są gorące i cudowne!!! Choć upiorne! Ale jednak upiornie przecudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja dziękuje wam i mówię myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
O!!! Ale upiorny teraz wielki jest. Nie wiedziałem, że o upiorzystach tak można? Teraz ja dziękuję,. Upiornie szczerzę kły swe. Włoski jest piękny. Wiem,wiem... A mężczyzn trzeba kochać ... z całym dobrodziejstwem inwentarza ...I oby jak "największym" Ładny tekst! Życzę wam upiorniątka miłego tygodniątka i mało upiorności oraz w waszych domkach tylko miłych gości. myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, liściasta i chińska :) Ale bardzo lubię też rooibos. Podobno niewiele ma z herbata wspólnego, ale skoro się parzy i pije, to znaczy, że herbata i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna najlepsza :) ostatnio kupiłam sobie na Krymie mieszankę naturalnych ziół, owoców, traw i sama nie wiem czego jeszcze...ale pić się tego nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos mieszanek - to kiedyś też kupiłam (milion lat temu) coś o nazwie Afrykańska Łąka. (Z liptonem o podobnej nazwie ma wspólną tylko Afrykę). W każdym razie tamta mieszanka była niezwykle specyficzna, cierpkawa... I dość ciemna, na pewno była w niej własnie herbata czarna, rooibos i coś jeszcze. Cudowna. Niestety już nigdy nie udało mi się na nią trafić po raz drugi, czego niezmiernie żałuję😭 Znikam na chwilę umyć włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nieprzerwanie od doby sypie, ale jest dodatnia temperatura, więc mega chlapa za oknem i mimo wszystko muszę wyjść dobrze chociaż, że są kalosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się świństwo roztapia :( i nie mam kaloszy! Oj, miło tak sobie ponarzekać z rana. nonella - a o ty robisz, jeśli wolno spytać, że nie śpisz dniami i nocami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego właśnie nie lubie, jak już nie daję rady do padam gdzie popadnie... Ostatnio nieomal skończyłabym na zajezdni metra, ale jakiś miły pan mnie obudził...miewam takie kryzysowe momenty ngo to sektor pozarządowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×