Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

przyjemnej kąpieli :) jeszcze za wcześnie na pełną aktywność na forum, trzeba troszkę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Mżonka! Jak nie Ty to kto? Upiorny? Za żadne skarby! Kmicic? Shadow upiornego, przecież! A, Ty mżonka? Upiorna i upiornie niewinna..... Upiorną nazwę znałaś! Upiornie gardło mnie boli! Upiornie to wszystko wygląda! Miłego, upiornie gadulskiego wieczorka życzę! Co ja za upiorne rzeczy wypisuję? ...myk,myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiorny tajemniczy koles z ciebie, nic nowego procz rymowanek nie wnosisz do dyskusji podaj mi adres swojego dilera bo dobry musi byc:) hehehhe ja bede przed 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oqijcty
a ja myśle o tym co bym zrobiła gdybym wygrała te 40 milonów.. :) miło sobie tak pomarzyć kiedy jeszcze jest nadzieja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz, ale chyba dlugo dzis nie posiedze, bo jakas spiaca troche jestem:) jest ktos? napiszcie co u was:) bo u mnie to nic ciekawego sie nie dzialo jakos w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun witam u mnie wirus,najazd rodzinki(to akurat mi sie podoba) a poza tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast pracować przywarłam do telewizora i już wiem, że czeka mnie przez to nieprzespana noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się w dzień wyspałam:-) jutro muszę do pracy iść i pewnie będę nieprzytomna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella, to nie takie proste... poleżałam z gorączką, pospałam i teraz nie mogę zasnąć a jutro muszę o 9 być w pracy a wcześniej dzieciaki wyprawić do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nam sie dzis gadka nie klei. powiem wam, ze mysle wlasnie nad tym jak krag przyjaciol/znajomych mi sie zawezyl . po tym rozstaniu nasi niby wspolnie znajomi w ogole sie do mnie nie odzywaja . a wieloletnia przyjaciolka jest zajeta swoim chlopakiem hehhe i dla mnie nie ma czasu. dziwne to, ale cóz ale zostalo kilkoro sprawdzonych na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiem w ogole z wieloma ludzmi musialam sie rozstac w tym roku calkiem mi sie zycie zmienilo dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pozytywnym, mam nadzieje, tylko zycie mi sie poprzestawialo calkiem i troche dziwne.. ze jeszcze pol roku temu zylam zupelnie inaczej. ale coz, takie sa konsekwencje.no i jak mowilam, dawni znajomi odeszli.. no ale widac nie byli prawdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie życiowe porządki zawsze wydają się być rewolucyjne, ale to prowadzi do dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun-> tak juz jest,że krąg przyjaciół dziwnie się zawęża gdy nas nie potrzebują albo strzelaja focha gdy nie możemy lecieć na każde ich skinienie... a co do pracy to generalnie nie pracuję ale dwa razy w tygodniu chodze do sprzątania ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciowe porzadki to idealna nazwa w moim przypadku:) no ci co nie mam z nimi kontaktu, to niby byli wspolni znajomi, no ale jak go rzucilam, to sie juz nie odzywaja. z reszta az tak mi nie zalezy na nich. ale ja bylam zawsze dla kazdego jak mnie potzrebowal, no ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porządki, czy to w zyciu czy w domu, zawsze wychodza na dobre.a że czasem wydają się rewolucją to już chyba taki ich urok. oby do przodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun chyba jesteś za dobrym człowiekiem :) czas na małą porcję egoizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja powiedziałam,że nie mogę bo mam dużo roboty to wszyscy wiedzą jaka jestem okropna...i doszłam do wniosku,że nigdy już nie bedę się poświęcać w imię "przyjaźni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak zawsze jest, ludzie pewnych rzeczy nie rozumieja.... ale w sumie masz juz swoja rodzine wiec to chyba powinni byc najlepsi przyjaciele teraz- mąż i dzieci. a ja wolna wiec tylko znajomi no i mama mi zostali. kurde cos czuje ze szybko faceta nie poznam bo coraz mniej mi sie chce wychodzic z domu ostatnio, na jakies imprezy czy wyjscia. musza mnie sila wyciagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom nie trzeba wychodzić na imprezy żeby kogoś poznać- ja mojego spotkałam na środku drogi idąc z psem na spacer i nasz spacer trwa już 15 lat więc nic sie nie martw przyjdzie czas i na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama też jest moją najlepszą przyjaciółką:-) bo ona rozumie ikocha miłością bezwarunkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×