Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wuem

zespół Maestral Czwa - macie jakieś doświadczenia???

Polecane posty

Gość wuem

Bierzemy ślub w połowie przyszłego roku i właśnie rozglądamy się za zespołem muzycznym. Znaleźliśmy zespół Maestral z Częstochowy, ale zanim podejmiemy decyzję, chcielibyśmy poznać opinie osób, które miały okazję bawić się przy ich muzyce. Mile widziane są również rady i sugestie dotyczące innych, sprawdzonych zespołów, które w Waszej ocenie są godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuem
Podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół nie jest zły ale niestety dla zwolenników spokojnych, wolnych piosenek i tańców, graja typowo dla emerytów i nawet szybkie z przytupem piosenki potrafią bardzo spowalniać, ja poznalam ten zespol na sylwestrze, w ogóle nie zabawiają gości ale mają dużo zwolenników gdyż faktycznie grają różną muzykę tyle że wszystko spowalniają co mnie osobiście dobija bo ja lubię sie bawić na całego a im brakuje werwy i ikry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
Nie znam tego zespołu i nawet nie kojarzę nazwy szczerze mówiac. a tez troche tych zespołów przejrzałam jak szukaliśmy naszego. My zdecydowaliśmy sie na Skuzi Brothers. (nie wiem dokladnie jak to sie pisze) A kiedy macie wesele i na ktorej sali? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuem
W maju w hotelu Jura w Kroczycach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
jejku nie wiem nawet gdzie to jest. myslalam ze w czestochwoei gdzies macie. i jak jest juz suknia? pochwal sie jaka! Bo my w czerwcu a ja z suknia stoje w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuem polecam Ci bardzo i to bardzo zespół ZAKAZ , grali u Nas i było zarąbiście, jeśli chcesz to mogę Ci podać namiary i opisać ich. Jest jeszcze drugi fajny- VIVO , u mojego kuzyna grali, też świetny!! aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvunia nie denerwuj się ... suknia będzie na czas ja zaczęłam szyć w maju , amiałam ślub w lipcu:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuem
Kurcze... Brak czasu = brak sukni... Wyprawa po sklepach z sukniami dopiero w planach;/ Evvvunia, może znasz jakieś warte odwiedzenia w Częstochowie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
ja w Częstochowie byłam juz chyba we wszystkich ale w żadnym nie znalazłam takiej że załozyłam i wiedziałam ze CHCE TĄ!!! teraz planuje przejść sie po salonach jeszcze raz bo sa juz nowe kolekcje. ale jak nadal nic nie znajde to nie wiem co to bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuem
agagaja stanęło na Maestral i niech się dzieje co chce, bo zaliczka już wpłacona;/ Mam nadzieję, że nie będziemy żałować tej decyzji...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! no tylko dogadajcie szczegóły- dobrze radzę:) powodzonka:) a i pamiętaj,że to najprzyjemniejszy stres w życiu:) i te przygotowania niech będą przyjemnie, bez nerwów:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieję, że będzie to przyjemny stresik, przynajmniej w planach mam w tym najważniejszym dniu już się niczym nie przejmować... aha My jak evvvunia, mamy zespół Skuzi Brothers, na wrzesień :) Co do kiecki to zaklepana miejscówka u krawcowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvuniaa
do CzarnaJagooda a masz jakąś znajomą dobrą krawcową? bo ja sie boje ze jak nie znajde mojego idealu w salonach to tez bede musiala szyc. Tylko wogole nie mam pojecia gdzie i troche sie boje. A wracając do tematu: Co sądzisz o naszym zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvvuniaa - co do krawcowej to odezwij się do mnie na maila, podam Ci namiary na moją krawcową. To młoda dziewczyna, dość rozchwytywana, bo szyje ładnie i solidnie. Przez kilka dobrych lat pracowała w salonie u "Wandy" w Częstochowie. Grafik ma chyba napięty, bo ja będąc u niej bodajże w czerwcu i zaklepując miejscówkę na wrzesień- to już na mój dzień były 2 inne dziewczyny zapisane. Ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać :) Co do Skuzów - to chyba jeden z lepszych zespołów w okolicy grających muzykę na żywo. Posłuchaliśmy ich na żywo oraz na płytce z wesela, którą od nich dostaliśmy i wiedzieliśmy, że to jest to i dalej szukać nie będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuggets
ZESPOL MAESTRAL GRAL NA NASZYM WESELU WSZYSTKO BYLO W NALEZYTYM PORZADKU NIE WIEM SKAD BYLY WASZE OBAWY POZDRAWIAMY I MY BEDZIEMY POLECAC TEN ZESPOL GRAJA ROZNA MUZYKE I NIC NIE SPOWALNIAJA JAK NAPISALA TO 1 OSOBA NA WESELU POWINNO SIE GRAC ROZNA MUZYKE TAK JAK ONI TO WLASNIE ROBIA MIELI NOWE HITY RODZINA BYLA ZADOWOLONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuem
Potwierdzam:) Maestral świetnie zagrał na naszym weselu!!:)) Są naprawdę godni polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mollerss
Byłem na weselu z ich udziałem dokładnie spowalniają utwory i strasznie dużo długich przerw warto się zastanowić nad decyzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 111
Wybralismy ten zespół na nasze wesele i chcieliśmy wiedzieć jak wygląda zabawianie gości np jakieś konkursy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katty102
Ja polecam Ci zespół Travelling Band. Zajrzyj na FB,po nazwie zespołu trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Dzięki za polecenie zespołu ale jednak bardziej zależy mi na informacjach o Maestral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZESPOL Maestral grał u nas na weselu i bylismy wczesniej na zabawie z ich udziałem poniewaz szukalismy zespołu na nasze wesele. Powiemy krotko jezeli ktos lubi młocke discopolowa przez 12 godzin to ten zespol do takich nie nalezy graja z duza kultura tak samo prowadzenie imprezy z poczuciem humoru. wokale na prawde super meski wokal swietny i wokalistka rewelacyjny saxofonista. Jezeli choc ktos troszke zna sie na muzyce i przeslucha badziewiarskie zespoly ktore nie powinny nawet sie ogłaszac bo wiekszosc takich jest to bez zastanowienia wezmie Maestral zespol klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry zespół! Grali u mojej kuzynki na weselu i zabawa była świetna! :) Opinie o nich możesz znaleźć na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie podzielić się informacja jak wygląda "wyprowadzenie" z domu w przypadku zespołu Maestral? I jakieś może przykładowe zabawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś zabawy w drugi dzień wesela zespół Maestral organizuje wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnitomek
Zespol Maestral gral u nas na weselu jestemy bardzo zadowoleni z ich oprawy muzycznej. Bawilismy sie dwa dni graja zróznicowana muzyke łaczne z najnowszymi hitami akurat jestesmy przeciwnikami zabaw ale z tego co wiem prowadza rowniez zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytha
0 to bardzo fajna informacja zamowilismy ich na wrzesien ale my tez nie chcemy zabaw. Slyszelismy ich na probie no i zajefajnie dlatego nasza decyzja padla na Maestral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×