Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maleńki Żółty Kwiatek

Piękny słoneczny dzień......

Polecane posty

to idz na dwor dziecko a nie na cafe siedzisz. niektorzy musza robic w taki dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja sie nie moge doczekąc tych deszczów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. niby jest słońce, ale to juz ne to. Poza tym spadajace liscie, ciemno o 19 :O Ja chcę wiosne 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko boze narodzenie no i tes sylwester..a po tym mogła by byc od razu wiosna:) ze ta zima musi byc najdluzsza w roku :o musi ktos sam sobie palic w piecu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam to przez cała zime! :o aaaaaaaaa!!!!!!!!!1 nienawidze palic w tym weglowym paskudztwie.toz to straszne,az mnie ciary biora na sama mysl ze juz niedlugo mnie to czeka:( zazdroszcze tym co maja z miasta ogrzewanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie:( ja tak juz zyje 6 lat. to stara kamienica.tzn. nie taka stara ale mozliwosci nie ma:( a wegiel mam jeszcze w piwnicy no, a mieszkam na 2 pietrze.i tak latam z tymi wiaderkami jak wariatka.dobrze ze tu nikt wiecej nie mieszka i nikt tego nie widzi jak sie mecze wejsc z tym wunglem:) masakra. po miesiacu to juz pikus wejsc ale poczatki bywaja koszmarne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak nima mrozów to trzeba przepalic...bleee ale teraz naciesze sie eszcze słoneczkiem i mam nadzieje zse jeszcze tu dlugo zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak nima mrozów to trzeba przepalic...bleee ale teraz naciesze sie eszcze słoneczkiem i mam nadzieje zse jeszcze tu dlugo zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×