Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość muchadżo80

Warszawa - gdzie fajne miejsce na zorganizowanie szkolenia?

Polecane posty

Gość mańksa
Ja miałam szkolenie z firmy w klubie Mila Zegrzynek (nad zalewem zegrzyńskim), miejsce było mega, świetny żeglarski klimat w środku zimy. Każdemu aż wakacje się przypomniały :D największe wrażenie na mnie zrobiło zamarznięte jezioro i klimatyczna sala z kominkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne miejsce na spotkanie biznesowe to restauracja Papu przy Al. Niepodległości. Mają dużą sale i bardzo dobre jedzenie :) Można spokojnie zrobić spotkanie biznesowe, zresztą zobacz na stronie jakie oferują przywileje w tej kwestii https://restauracjapapu.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricki
A centrum żoliborz jest fajne, po pierwsze - dobra lokalizacja. Solidna obsługa, a sale są duże i przyjemne. Spoko dla większych jak i mniejszych szkoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam jakiś czas jako event manager - organizowaliśmy jedno spotkanie w tym centrum szkoleniowym w Warszawie: https://i-viewmeetings.pl/ Organizacja na bardzo dobrym poziomie. Tak się wydarzyło, że nie dogadaliśmy telefonu do wideokonferencji - oczywiście nasz opiekun wszystko załatwił z godziny na godzinę, bez spin, bez nerwów. A w innych miejscach niestety tak właśnie było :( Przykre, że niektórzy nie podchodzą profesjonalnie do swojej pracy, ale co zrobić. Za to tutaj - było ekstra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21212
A jakbyscie szukali fajnych szkoleń z języka angielskiego, takich właśnie dla firm to zapoznajcie się z ich ofertą: https://szkolajezyk.pl/kursy-jezykowe-dla-firm-warszawa/ Kursy językowe dla firm są moim zdaniem bardzo ważne i warto w nie inwestować, bo w końcu angielski to podstawa w dzisiejszych czasach, a tym bardziej w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanka
Jak widać ciekawych miejsc w stolicy nie brakuje :) Dorzucę jeszcze od siebie salę konferencyjną w Hotelu DoubleeTree na Wawrze. Możliwość zorganizowania spotkania dla 20-100 osób, sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego i z widokiem na ogród, więc z bardzo przyjemnym klimatem na spotkanie firmowe. Korzystając ze specjalnej oferty otrzymuje się w gratisie grupowe zajęcia z jogi lub poranny jogging pod okiem wykwalifikowanego trenera. Na stronie http://www.doubletreewarsaw.pl/letnie-konferencje można znaleźć galerię zdjęć i inne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ricki
Nasza firma wybrała Centrum Żoliborz ze względu na lokalizację, a okazało się, że to nie jedyny ich atut. W ogóle wszystko bezproblemowo się załatwiało (na mnie to spadło). Na pewno do nich jeszcze powrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że świetnym miejscem na pewno będzie hotel Groman w Warszawie. Masz do wyboru trzy sale, do tego pyszna kawa na przerwie kawowej i do tego ciasteczka. no i sale są super wyposażone w klimatyzację, w bezprzewodowe mikrofony i wszystko to, co potrzebne do prezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do atutów Centrum Żoliborz dołożyłabym jeszcze aspekt gastronomiczny. Restauracja na dole fajnie żywi, a przerwy kawowe też są sympatyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum coworkingowe Workin na Senatorskiej- posiadają 5 sal i bardzo dużą strefę chilloutową. Do tego nastawienie "wszystko się da". Lunch można zjeść w restauracji Warszawski Sznyt- piękny widok na Stare Miasto- do knajpy wchodzi się bezpośrednio z poziomu coworkingu. Może nie jest za tanio, ale robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo fajnych miejsc znajdzie się w Warszawie. I dobrze, że jest w czym wybierać. Jednak ostatnio miałem szkolenia w Centrum Żoliborz, bo fajne, a do tego lokalizacja wszystkim odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mich

fajnego szkolenie nie zorganizujesz tylko w Warszawie ale w wielu innych miastach Polski. Ja organizuj  czas szkolenia w hotelu Hotel Remes Sport & SPA. Położony w sercu Wielkopolski 🙂 . Fantastyczne miejsce  dla firm jak i rodziny   🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikawawrz
Dnia 29.11.2018 o 00:02, Gość gość napisał:

Sporo fajnych miejsc znajdzie się w Warszawie. I dobrze, że jest w czym wybierać. Jednak ostatnio miałem szkolenia w Centrum Żoliborz, bo fajne, a do tego lokalizacja wszystkim odpowiada.

My bazujemy na Centrum Żoliborz, bo znamy ich dłuższy czas. Znamy i korzystamy. Co prawda rozglądam się po innych ofertach, ale na razie nic ciekawszego nie przyciągneło do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskiewicz

jak szukacie ciekawego miejsc a z dobrym jedzeniem na szkolenie polecam restaurację Ogród Smaku na Elektoralnej, robiłem tam szkolenie, mają duży , nowoczesny tv udostępniony, pyszne jedzenie  https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In1place Warszawa

Zapraszam do in1place pl w ścisłym centrum Warszawy przy Szarych Szeregów, parking na kilkaset aut, hektar terenów zielonych, nowe centrum eventowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Pałac Lastów w Zielonkach - byłam tam ostatnio na szkoleniu i to chyba najlepsze szkolenia na jakim byłam. Piękny pałac wspaniałe jedzenie i super klimatyczne wnętrza. Sala konferencyjna profesjonalnie przygotowana i wyposażona.  A przy tym komfortowa i przestronna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie w Warszawie

Ja też polecam bardzo Centrum Żoliborz. Dobry dojazd i parkowanie. Sama sala super. Dobra obsługa. Ogólnie wrażenie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam B

My szkolenia firmowe organizujemy przez firmę https://www.cbf.com.pl/. Do tej pory zawsze byliśmy zadowoleni. Przestrzeń eventowa w Warszawie to ciężki temat, bo jest tego dużo a oni potrafią dobrać miejsce do okazji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super miejscem na szkolenie jest Pałac Lasotów. Organizowałam tam spotkanie firnowe i szkolenie. Właściciel konkretny i pomocny. Perfekcyjnie przygotowana sala szkoleniowa. No i super miejsce na eleganci bankiet. Profesjonalna obsługa świetny catering i ładne i przestronne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×