Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość muchadżo80

Warszawa - gdzie fajne miejsce na zorganizowanie szkolenia?

Polecane posty

Gość zuzka9991
A to musi być warszawa. Ja często organizuję konferencję ale staram się z reguły unikać zatłoczonych miast. Wolę spokojne, ciche okolice takie jak Rymanów. Ostatnio trafiłam na http://jas-wedrowniczek.pl/ i chciałabym przeprowadzić tam konferencje w najbliższym czasie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez jakiś czas szukałam dobrego miejsca na organizację szkoleń i ostatecznie zdecydowałam się na ofertę hotelu pod Warszawą http://www.hotel-janki.pl/ mają komfortowe sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić www.hotelsolec.pl - naprawde fajnie to wszystko wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaKas
ja byłam 3 miesiące temu w Rancho Pod Bocianem. Ogromny teren i bardzo dobra kuchnia. Polecam mają bardzo przystojnych kelnerów. www.ranchopodbocianem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslalam o zorganizowaniu konferencji w hotelu www.hotelsolec.pl - myslicie, ze to spoko miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Akademię Nauki. Szkolenie nie jest lekkie, bo jest dużo nauki w krótkim czasie i nawet myślałem, ze nie dam rady. Wszyscy w grupie zdali. Polecam u nich trenera Monikę, niestety nazwiska nie pamiętam. Naprawdę super się z nią pracowało. Jeden z najlepszych jakich w życiu spotkałem, a byłem na wielu szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej w jakims przyjaźniejszym miejscu niz Warszawa? ;) moze np. nad morzem? :) Polecam bardzo http://nadmorski.pl/ , świetnie miejssce na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no wlasnie, a jakby tak uciec z Warszawy? moja firma tez zawsze tylko Warszawa i Warszawa, a ostatnio zdecydowalismy sie zorganizowanie szkolenia w http://www.hotelremes.pl/konferencje , to uroczy, naprawdę ekslkuzywny hotel niedaleko Poznania. Dojazd autostradą, bardzo wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel krasne www.hotel-krasne.rzeszow.pl co do cen to np 30 osób ze wszystkim na 3 dni to koszt ok 4000 pln noclegi, wyzywienie, sala konf, przerwa kawowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Business Room Warszawa http://www.businessroomwarszawa.pl - super zlokalizowany obiekt, 6 komfortowych i w pełni wyposażonych sal, świetne pod eventy do 80 uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleca ktoś te miejsce www.hotelsolec.pl ? zastanawiam sie nad zorganizowaniem tu konferencji, robil ktos i moze polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrum nie znajdziesz niczego taniego, szczególnie jak jeszcze zależy Ci na noclegu. My często jeździmy pod Warszawę do Hotelu Trylogia gdzie po konferencji zostajemy na kolację i wracamy następnego dnia. Mają nowoczesną salę, a dookoła jest dużo zielonych przestrzeni. Jest się zaraz przy mieście, ale czujesz się jak na odludziu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakiers
Hmm... jeśli chcesz dobrą lokalizację to wiadomo, że cena musi być normalna. Zresztą... niską cenę masz tylko wtedy, gdy warunki są kiepskie, a przecież to ma działać wizerunkowo prawda? Tak jako sensowna sugestia - http://www.hphotel.pl/ Obejrzycie fotki, jedzcie wcześniej sprawdzić kuchnię, warunki na sali. Mieliśmy międzynarodową konferencję. Ludzie hotel bardzo chwalili, mieli blisko z lotniska, mogli na własną rękę zobaczyć najważniejsze miejsca w stolicy... Czy nie tak ma wyglądać konferencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zobaczyć sale konferencyjne hotelu mazurkas pod warszawą - piękne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaborek
Holiday Park faktycznie można polecić. byłem w drugiej połowie 2015 na szkoleniu, które organizowała u nich firma z branży marketingowej. nie ma co się rozpisywać - po prostu widać, że pilnują każdego szczegółu, poziom obsługi super, podobnie jak jedzenie. jako uczestnik mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel mazurkas airport hotel okęcie windsor hotel te 3 to moje typy konferencyjne, dużo tego organizujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaAsia13
Hotel RIALTO - w samym centrum miasta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbiórka pieniędzy! Help hilfe aiuto hjelp pomocy ratunku! Błagam i proszę o kasę! Zbieram na leczenie raka i białaczki dla mojej chorej 6-letniej córeczki! Przelej mi choćby i nawet te 10 zł na to konto bankowe: IBAN PL 68 1020 5558 0000 8102 3140 1361 (PKO INTELIGO) Doładuj mi numer telefonu pre-paid w Orange 797802798 Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam! Thank You! Danke! Merci! Dziękuję! Każda kwota pieniędzy się liczy i jest nam potrzebna! Puszczajcie sygnały na numery: +48 89 767 19 82 und +48 732 417 070 und +48 739 092 454 oraz na +48 797 802 798 i piszcie SMS'y! Czekam na głuchacze i biedaki, ciachnięcia i strzałki od Was! Szampania? Poczatujemy? Popiszemy? Idziemy do kina na film? Puszczajcie mi sygnały na te numery telefonów! Policja? Milicja? FBI? Scotland Yard? CIA? CBŚ? CBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikadraj
ten Rialto rzeczywiście jest bardzo spoko - mieliśmy tam raz szkolenie całą firmą i ładnie tam bardzo... z tego, co wiem, to niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bik
Wiele ciekawych miejsc na organizację konferencji w Warszawie, spotkań biznesowych, szkoleń itp polecam znajdziecie tutaj: http://bankietyikonferencje.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkadorotka
My ostatnio mielismy w hotelu Rialto w samym centrum Warszawy. Fajne miejsce, bardzo ładne, no i lokalizacja - mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenonanan
Nasz szef też zorganizował w hotelu RIALTO w samym centrum stolicy i fajnie tam było. Takie dwudniowe, więc nocleg i jedzonko też tam mieliśmy... Bardzo spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny lokal jest www.sushiwesola.pl na ulicy Zwycięzców 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na szkoleniu w hotelu Jaworowy Dwór, bardzo fajnie tam jest, podobało mi się. fajne eleganckie wnetrza, sale dobrze wyposazonne. i niedaleko warszawy w sumie, tylko 40 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubie szkolen w warszawie...ostatnio bylem w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej i tam mi się bardziej podobalo, fajna okolica, ogolnie lokalizacja wg mnie bardzo dobra no i swietne wyposazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezeskamarta
Hotel Rialto polecam - mega fajne, klimatyczne i niedrogie miejsce w samym centrum wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×