Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maleńki Żółty Kwiatek

Kawy?

Polecane posty

Gość wysokociśnieniowa prosi
o lekkie latte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chwal sie leniwiec
nie masz z kim balować, a te oczy to od wielogodzinnego wpatrywania sie monitor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rozmowe o prace o 11 i strasznie się stresuje...pierwsza praca więc pewnie wiecie jak to jeest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokociśnieniowa prosi
dzięki, dobrze mi ta kawa zrobi, bo mój mąż taki jakiś słodki sie zrobił, całuje, głaszcze, wyznania prawi, że zastanawiam się, czy ma coś na sumieniu, zauważyłam, że ostatnio jakaś baba mu się narzucała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje... teraz wszystko w moich rękach jak sie zaprezentuje... obyś miała racje :) a co z tą kawusią ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca taka sobie, w sklepie z ciuchami (mohito)... nie mogę narazie liczyć za wiele, bo jak już wspomniałam to dopiero pierwsza, ale bardzo dla mnie ważna... musze sobie opłacać studia więc kazda praca by była dla mnie odpowiednia w tym momencie... :) a za kawusię dziękuję :) bardzo dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się okropnie że nie podołam, że palnę jakąś gafe, bo w takiej sytuacji bardzo możliwe, że tak się stanie w moim przypadku :D napewno dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że masz racje:) a teraz spadam się szykować... trzymajcie kciuki ;) miłego dnia życzę i do popisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prawa ochrony środowiska , coś beznadziejnego:( nawet sie nie pouczyłam bo mi sie nie chciało zbytnio :p bedzie ściąganko. jakos to przetrwam:) mam nadzieje. ale typek jest zamotany,raczej siedzi na tyłku i czyta gazete.jedyne co u niego najgorsze ze ma kaprysy w ocenianiu. i tak wlasnie oblałam wczesnej.jakmnie teraz ukatrupi to bedzie musiał sie ze mna rozprawic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
O tak! poproszę :) Z mlekiem i bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×