Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubie Żelki

Czy powiedzieć mu że ma dziecko

Polecane posty

13 lat temu dosyć cześto chodziłam na dyskoteki ,poznałam tam jednego z ochroniarzy ,bardzo sie zaprzyjażniliśmy to był bardzo fajny wesoły chłopak ale tylko przyjaciel pewnego razu poniosło nas...i to do tego bez zabezpieczenia....okazalo sie że jestem w ciązy....przestałam przychodzić na imprezy i jakoś nasz kontakt się urwał nigdy nie zdobyłam sie na to by mu powiedziec ze bedziemy mieli dziecko...wkrotce wyszłam zamąż i życie sie toczyło dalej.teraz moja 13 letnia córka pyta kto jest jej ojcem i nie wiem czy mam prawo i czy powinnam powiedzieć jej prawde.a jesli on ma rodzinę?jeśli nie zaakceptuje albo skrzywdzi moją córke?wkoncu nie wiem jakim jest teraz człowiekiem i co z tego wszystkiego wyniknie.poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykop wielką dziurę w ziemi, opowiedz jej o swoim problemie, a potem zakop i wróć do normalnego życia. Chyba, że chcesz je zmienić w pasmo nieprzewidzianych zdarzeń i przykrych konsekwencji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam przez 13 lat ale teraz myśle ze może moja córka ma prawo wiedzieć po kim ma niebieskie oczy blond włosy i takie tam...może on tez chcialby wiedzieć ze ma dziecko moze kiedyś oboje będą mieli do mnie straszny żal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz że wyszłaś za mąż
a co na to Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie doczytałem, że córka wie o tym, że twój mąż nie jest jej ojcem. Pogadaj o tym z mężem. Wspólnie powinniście podjąć decyzję. Ale wydaje mi sie, że w tej sytuacji córka będzie musiała poznać całą historię. Inaczej nie da Ci spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka ma prawo wiedziec
może nie już ale za 2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co bezie jak powiem jej prawdę a jej ojciec ją odrzuci ,może przecież mieć żone inne dzieci..może poprostu jej nie chciec,a po drugie jesteśmy dosyć dobrze ustawieni finansowo.córka chodzi do prywatnej szkoły mamy dobrze działającą firme duży dom i samochody co będzie jeśli będzie chcial ją wykożystać dla pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko pomiędzy 13 a 18 rokiem życia, to dla rodzica piekło. Jeśli nie okażesz jej teraz zrozumienia, czułości i nie będziesz szczera, wykorzysta to przeciwko tobie. Tak to już jest. Nie wydaje mi się, aby istniały jakieś podstawy prawne do roszczeń finansowych z tytułu jego ojcostwa. Możesz także powiedzieć, że zmarł, albo nie znasz jego miejsca pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę nie wiesz co się z nim dzieje, możesz spróbować dyskretnie się dowiedzieć (np. agencja detektywistyczna). Pamiętaj - dopóki on nie jest świadom, co się dzieje, nic Ci nie grozi. Może z tą dziurą to nie był taki zły pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myśle ze dziura to jednak jest to..dzieki za rady tak naprawde w głebi serca TEŻ tak czułam ze nie powinnam tego mówic dziekuje ci bardzo i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×