Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_znajoma_poznań

chce byc z jego synem a nie z nim czuje to..

Polecane posty

Gość ona_znajoma_poznań

jest prawie w moim wieku, inteligentny studiuje bardzo trudny kierunek i otrzymuje stypendium naukowe. Gdy sie spotykamy razem wiem ze tez mu sie podobam sa usmieszki itd ale to jego tate pierwszego poznalam, wiem ze chociazbym teraz wszystko zerwala to chyba i tak nie mam szans byc z jego synem ze wzgledu na to co bylo. zwariuje od mysli :( moze ktos zna takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_znajoma_poznań
On nie mial jeszcze ze tak to nazwe "na powaznie" dziewczyny, były przelotne dziewczyny na 2-3miesiace, ale nic stalego.. nie jest z typu, ze wezmie pierwsza lepsza byle by kogos miec tak mi sie wydaje.. jest z tych co czekaliby i 30 lat byle by to byla ta jedyna.. wiecie o jaki typ chloka mi chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 27 poz
troche dziwna Twoja sytuacja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowem najpierw się
wzielaś za tatusia, a póżniej za synusia........... tatusiowi się należy taki kubeł zimnej wody od dupy, która z racji wieku mogłaby by jego córką, bedzie miał nauczkę ale syna zostaw w spokoju, może chłopak trafi na wartościową dziewczynę, po co mu taka co sypia z jego ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie właśnie są te wszystkie
rzekomo zakochane w starszym facecie. Nie o miłość chodzi, widać na tym przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo te wszystkie młode siksy
które tak bardzo "kochają" swoich starszych o pokolenie kochanków tak naprawdę są z nimi albo dla kasy, albo nic lepszego się nie trafiło, gdy tylko pojawia się szansa na coś lepszego miłość pryska jak banka mydlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_znajoma_poznań
jestem niewartosciowa bo sypiam ze starszym mezczyzna? a co w tym dziwnego? nie znacie takich chociazby malzenstw? pierwszy lepszy z brzegu, cezary pazura i ta malolata? tylko jemu wolno a mojemu mezczyznie nie, bo nie jest na pierwszych stronach gazet? wytlumaczcie jak o jest? czy sa jakies ograniczenia wikowe z kim mozna sypiac a z kim nie? mowie oczywiscie od 15lat w gore. A pomijajac wszystkie te nic nie wnoszace komentarze jak sadzicie czy to ma sens byl zaczela sie blizej interesoac jego synem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słów brakuje
na takie ..... ty się sama zastanów czy chcesz starego z forsą czy młodego bez forsy. Nie kochasz żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_znajoma_poznań
najbardziej to mlodego z forsa to oczywiste, ale mlody za kilka lat bedzie taki jak jego tata, zaradny z pieniedzmi i tu sie waham czy dobrze zrobie "krecac" sie kolo jego syna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręć się kręć
a najlepiej dawaj doopy obu naraz :D Szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_znajoma_poznań
nie zrezygnuje z milosci do jego ojca.. jest mi z nim za wygodnie :( moze za kilka lat jak juz nie bedzie mial takich predyspozycji, pomysle. ciezkie to zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto. czy ty szukasz
partnera na życie czy sponsora? piszesz ze niektóre komentarze nic nie wnoszą. Ale i ty nie zapytałaś o nic mądrego, ty pytasz czy dawać dupy ojcu za pieniądze czy jego synowi bo młody. A przez synka i tak chcesz się dorwać do pieniążków tatusia. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_nieznajoma_poznań
DAWAC DOOPY OJCU ZA PIENIADZE? MOZE TY DAJESZ DOOPY BO JA SIE KOCHAM Z MEZCZYZNA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_nieznajoma_poznań
dorwac do pieniazkow tatusia jego? hehe ja nie musze nic wyrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×