Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaaaaaaa

PYTANIA DO OSOB UPRAWIAJACYCH PRZYGODNY NIEZOBOWIAUJACY SEKS

Polecane posty

Gość ciekawaaaaaaa

1. Jak to wyglada? Idziecie na dyskoteke, umawiacie sie z czatu, podrywacie laske/faceta. Najpierw całowanie, idziecie do samochodu, całkiem sie rozbieracie... itd? 2. Dziewczyna robi loda, chlopak minetke. Zawsze macie orgazm? 3.Ile takich znajomych macie? ja sama tego nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa kochanie
stara rada dobra jak swiat rob to z osoba na ktorej Ci zalezy i ktora znasz. Chyba nie chcesz zeby Ci jakieś świństwo sprzedał?? Już nie wspominam o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku na kilkanascie dziewczyn "przygodnych" tylko z dwiemia stracilem po TYM kontakt. Tak to do dzis sie kolegujemy, spotykamy jako znajomi.. To nie zawsze jest tak ze baraszkujemy i czesc. Normalnie sie widujemy jako znajomi, czesto kiedy oboje jestesmy wolni powtarzamy co bylo;] A tak to mamy swoje zycia, one swoje zwiazki, ja swoje.. Normalna znajomosc;] No i spotkania zalezy gdzie sa.. Jesli jest odpowiedni parking/miejsce to auto. Zwykle nago;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z zawodu r.u.ch.a.c.z
Ja przez czaty wyrywam bo tak jest najlatwiej, ale troche inaczej to wyglada jak to piszesz, najpierw nawiazuje kontakt, rozmawiam itp. gdy sie spotykamy to jak na normalnej randce, rozmowa, flirty i takie tam. zadna nie nastawi tylka bez poznania sie i wymiany paru slow mimo gdy chodzi tylko o mechanicznie rzniecie, chce zadbac o reputacje wiec woli to zrobic z kims subtelnym by nie czuc moralnego kaca, raz sie bzykalem w samochodzie a raz w hotelu, wszystko zalezy od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
gdziez jestescie - wyzwolone kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaa
no powiedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszym miejscem na znalezienie takiej dziewczyny jest ilove.pl:D Przynajmniej ja zwykle tam zawieralem znajomosci;] U mnie czasami dochodzilo do tego np na drugim spotkaniu. Pierwsze bylo powiedzmy "rozpoznawcze" i na drugim bylismy juz konkretnie na to nastawieni.. Ale zwykle na pierwszym spotkaniu do tego dochodzilo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×