Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skycat

dwa koty w domu

Polecane posty

Mam w mieszkaniu rocznego kota-kastrata, jest bardzo zywy i przyjacielski i tak wlasnie mysle czy nie sprawic mu drugiego kota do towarzystwa. Pytanie brzmi czy wybór płci ma tutaj znaczenie jesli nowego kota tez mam zamiar wysterylizowac operacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po.co.Ci.kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ale wez kotke
na wszelki wypadek, kot moze miec w psychice zeby walczyc z innym samcem, nawet po wykastrowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotki jak poza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dwie kotki:-)na początku miała byc tylko jedna ale zmieniłam zdanie..druga kotka dla towarzystwa-super,tymbardziej że kiedy zostaja same w domu to się nie nnudza..zawsze się fajnie bawią jest wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealealeale
ja mam kocura i kotkę-z podwórka-tak więc nie roztrzasałam płci,tylko życie za mnie wybrało,jest wszystko w porządku,bawią sie razem,łażą za sobą,ale nie spią przytulone,tylko w pobliżu siebie (no i oboje po sterylizacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam malego kotka :D jest to kocur i ma dopiero 2 miesiace. Jestem w szoku bo dorosly kot traktuje go jak mamusia. Lize go jak sie tylko napatoczy w poblizu. Jak go nie widzi albo jak uslyszy ze maly zamialczy to biegnie na ratunek i tez miauczy.. to niesamowite ze z wykastrowanego kocura zrobila sie opiekuncza mamuska :D bawia sie razem, troche sie balam zeby malemu nie stala sie krzywda, ale jak tylko cos mu nie pasuje to sie wydziera i stary go puszcza :D sa rozkoszni :) sami zobaczcie: http://img137.imageshack.us/img137/6708/jjjj8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nawet i ladny
ale nienawidze kotow bleeee po co sa koty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne, ale ja mam sto razy śliczniejszego, ale nie umiem wstawiać zdjęć :( : ( :( Przyszedł do mnie dwa tygodnie temu, ktoś go wyrzucił :( Dwa psy mają towarzystwo :) Bardzo się pokochali z młodszym psem:) Figlują tak śmiesznie, że można do śmiechu warte wysłać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
skycat, śliczne kocury:D:D ja też mam 2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja mam 2 koty.Wykastrowanego 3 letniego kocura i roczną kotkę ,jeszcze przed sterylką.Małą wzięliśmy z podwórka jak miała 2 tyg ,znalazł ją mój pies.Karmiliśmy mlekiem z butelki.Na początku ten starszy tez się opiekował malutką.Późnej dochodziły zabawy i gonitwy po domu aż wszystko fruwało .Z czasem zaczęło się molestowanie małej i straszne miauczenie przy tym.Masakra.To było jak nie miała rujki jeszcze.Niecały miesiąc temu zaczęła rujkować.O matko to była jazda! Miauczenie 24 h na dobe,a kocur zamiast ją pokryć dla spokoju to jej unikał.Dziwne.Byliśmy z małą na zastrzyku hormonalnym ,który działa 5 miesięcy.A później zrobimy sterylkę. A ogolnie to jest super ,kociaki są świetne i przekochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma koty dwa
ale jak kastrowany kocur ma pokryć kotkę??? :o czego to ludzie nie wymyślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele
jak ja marze o kociaczku głaskać przed telewizorem wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marzę, ale nie zniosłabym kota, który załatwia się w domu, moja kocica, która żyła 13 lat, chodziła na dwór się załatwiać aż do starości (pomimo że mieszkałam w bloku), i nie sądzę, by drugi raz trafił się taki mądry kot, który się tego nauczy. a koci smród w domu (siuśki i w ogóle) z kuwety doprowadza mnie do odruchu wymiotnego. moja koleżanka sprawiła sobie kota. czuć go okropnie, ale oni się przyzwyczaili i nie czują wcale. kocham koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jedyna przeszkoda zeby miec kota to alergia. Wszystkie inne da sie przeskoczyc :D chociaz ja bym moich kotow na dwor nie wypuscila.. znajomych kocow byl bardzo bojowy i ciagle przylazil pogryziony koniec koncow zginol i nie wiadomo co sie z nim stalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ala ma koty dwa: Kastracja kota polega na usunięciu jąder a nie peniska w celu pozbycia się przykrego zapachu moczu ,którym kocur znaczy teren.Po za tym to mój kot ma nadal popęd płciowy.Jak nie miałam kotki to molestował miśki pluszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma kotka od 12 listopada. maz znalazl zabiedzonego chudego przemoknietego w parku. Mlode kocie ma teraz 6 tygodni Kotek juz wydobrzal zawojowal cala rodzinke. zaszczepiony odrobaczony i szczesliwy :). Sliczny jest i w glowie mu tylko psie figle. Teraz sie smieje ze powinien poszukac drugiego dla towarzystwa. I mam nadzieje ze tak bedzie. ;) ja uwielbiam kotki i psiaki ale na psa warunkow niestety nie mam :(. kocina spi w lozku z nami wtula sie tak fajnie i jest bardzo madry. Z kuwety nauczyl sie w dwa dni korzystac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i..m..
Wielkie Bobo - ale pierdolisz glupoty!!! jak sie usunie jadra to nie ma popedu, a przykry zapach moczu bierze sie z hormonow, brak jader to brak produkcji hormonu - oczywiscie bedzie ok jesli dosc wczesnie wykastruje sie kota, przy zbyt poznym moze znaczyc teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pier***isz, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wypowiadaj, poczytaj w necie to się dowiesz , że niektóre koty mają popęd nawet po kastracji.Mój był wykastrowany gdy miał 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa no ja teraz uwazam ze drugi kot to blogoslawieństwo.. jak wszyscy wracaja zmeczeni to koty sie same soba zajmuja, jeden drugiego wychowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knhiuhyu
mój kot ma popęd a jest wykastrowany i też molestuje pluszaka :) dzisiaj drugiego kota przygarnęłam i narazie mój kot jest ciekawy tego kota a ten nowy ma dość obwąchiwania i zaczął posykiwać ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to bardzo
kot w domu nie musi rownac sie smrod w domu. wystarczy kupic kryta kuwete z klapka i zwirek zbrylajacy pochlaniajacy zapach i przede wszystkim sprzatac codziennie. u mnie kuweta stoi w pokoju za kanapa bo w lazience nie ma miejsca i nikt sie jeszcze nie zorientowal po samym zapachu ze moje 2 koty zalatwiaja sie w domu :) tyle ze na poczatku przetestowalam chyba z 10 rodzajow zwirkow zanim trafilam na ten dobry - uzywam extreme classic cat litter zakupiony na internecie - jest najlepszy i nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×