Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość roletyfirany

Dom z firanami czy bez???

Polecane posty

ja uwazam ze z firanami przytulnie..one sa ozdobą naszych okien...ale kazdy ma swój gust..ja bede niedługo stawiać domek i nie wyobrazam sobie nie miec zadnych firanek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to tylko z firanami,zwłaszcza że szyję je sama i wg.mojego pomysłu,dom wygląda tak jakoś przytulnie,a bez surowo i biurowo chociaż oglądając w internecie i w sklepach meblowych niektóre pokoje w których nie ma firan tez wyglądają gustownie,uważam jednak że jeżeli bez firan to tylko nowoczesny styl bo raczej do "mebloscianki" by to nie pasowało dla ciekawych w stopce pare fotek mojego domu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole bez.Mam piekny widok i mieszkam wysoko wiec nikt mi w okna nie zaglada:P Firany sa siedliskiem kurzu i roztoczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita30 jak dla mnie za kolorowo.Tyle lambrekinow,ze nie wiadomo na czym oko zawiesic:O Wole prostote Przepraszam jezeli urazilam Cie swoja krytyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie,jezeli ktoś dba o swój dom to firany są jego ozdobą a nie łapaczem kurzu trzeba użyć odpowiednich materiałów:) myć okna i prać firany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bez urazy:):):) każdy ma prawo wyboru,mój jest taki lubie kolory i kwiaty :):):) bardzo przyjemnie się nam mieszka wesoło i przytulnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto pracę mam biurową i siedzę po 12 h w pomieszczeniu bez firan ,tylko rolety więc wracając do domu już bym tego nie wstrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem:) Ja tez patrze pod wzgledem alergii:) Podczas remonty u synka w pokoju zdejme wogole karnisz bo tylko niepotrzebnie wisi a meble zrobie mu w zabudowie:) Roletki w oknach sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakaś senna
Bez firan jest fajniej. Okno jest po to, by widzieć świat, a nie po to, by go sobie zasłaniać. Mieszkanie bez firan jest bardziej przestronne. Faktem jest, że okna wtedy myjesz częściej, bo każdą smugę widać (firanami nie zasłonisz), ale za to masz czyściutko, a poza tym choćbyś nie wiem jak dbała o firany, zawsze w nich będzie kurz. A zresztą - jak kto lubi. :) Ja lubię bez firan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety dajcie zdjęcia
Prośba do .. avero...brzyduli.. jak wyglądają wasze okna z firanami czy bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety dajcie zdjęcia
czemu nie .. jak jest ładny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety dajcie zdjęcia
chodzi mi o to jak można okna przystroić :-) pokażcie fajne lambrekiny, zasłony,rolety albo i tradycyjne firany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Monita dom na zewnątrz piękny ale w środku ,przepraszam totalna wiocha.żadnego stylu,i nie chodzi mi o te firany ,ale to zlepek przypadkowych mebli,i dekoracji.no ale jak mowisz dobrze się w nim czujesz to najwazniejsze,.niestety tak wygląda chyba większość domow w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firany to rzeczywiśc kurzołapy
Wiem coś o tym bo mam duże okna w salonie i w kuchni i mam firany w tych pomieszczeniach. Bardzo dużo pracy mnie kosztuje pranie firan a do tego wszystko szyła mi kiedyś firma na zamówienie .Efekt piękny,ale ile z tym pracy żeby to wszystko po odpinać-wyprać-poupinać. A dodatkowo część materiałów jest bardzo delikatna i muszę je dawać do czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluchaa
Ale z drugiej strony rolety na oknach nadają chłód pomieszczeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka ***
Ja mieszkam już rok w mieszkaniu i w oknach mam same rolety ... i tak chciałam ... zawsze mówiłam że nie chce mieć żadnych firanek ... no ale jak już tak mieszkam długi czas to brakuje mi tego firankowego akcentu ... jakoś tak pusto mi się wydaje ... teraz nie trzeba mieć firan jak szmaty powieszone od sufitu do podłogi ... można super zaaranżować okno ... tyle teraz nowości i niestandardowych sposobów na firanki czy zasłonki że naprawdę można w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firany dają nastrójciepło i
przytulność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołkowa
O rety, monita, piękny dom ale dla mnie przeholowane. Do wystawnych lambrekinów firany całe w kwiaty o przeróżnych wzorach... Piękny hol ale po co pasy tej jasnej tapety, cała ściana w różach byłaby cudna. Po co czerwony pasek wokół okna itp. ... szlaczki... Przepraszam. PRZEPRASZAM. To Twój dom, twój wymarzony nastrój i sceneria, pewnie wiele godzin projektowania wnętrza. Tylko Ty masz być w nim szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna _32
Monita bardzo ładny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudnie.....
monita30---> Piękny dom i nie chodzi tutaj o to, jaki jest z zewnątrz, ale o wystrój wnętrz, a te firanki po prostu dzieła sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm moskitiery na oknach
?? Jak wyglądają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhm
domek ładny ale z zewnątrz, w środku poplątanie z pomieszaniem, piaskowce na ścianach, chromowane nogi, serwetki, lambrekiny, tapety, boazerie a wystrój okien to serio nic innego jak polish country style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od stylu w jakim
jest urządzony dom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ale właśnie o to chodzi,że tam nie ma żadnego stylu.Widać ,że mieszkańcom podoba się wiele rzeczy i wszystko chcieli przenieśc do siebie.No i wyszło jak wyszło szwarc ,mydło i powidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po paru latach zycia bez firan
kategorycznie stwierdzam ze z firankami czy cokolwiek czyms co wisi w oknie. Okno bez firan to jak oczy bez rzęs. pomieszczenie wydaje sie wtedy puste i nieprzytulne, mnie juz zbrzydlo bez firan. Jesli macie jakies ciekawe linki do ozdoby okien to wrzucajcie, mam na mysli firany i zaslony lub tkaniny ktore zastepuja i to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka inspiracji
podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×