Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krokus 34

rozowd? radca -adwokat?

Polecane posty

Gość krokus 34

mam radce prawnego przy rozowdzie,m maz ma adwokata.Maz wniosl pozew o rozowd z mojej winy.nie stac mnie na adwokata.pOWINNAM SIE ZADLUZAC I WZIASC ADWOKATA? MAM DWOJKE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jesli chodzi o rozwod to radca prawny ci spokojnie wystarczy. jest to sprawa cywilna wiec nie ma znaczenia czy reprezentuje cie adwokat czy radca prawny. kazdy ma takie same uprawnienia i teoretycznie taka sama wiedze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus 34
radca za cala sprawe wezmie 1500 zl natomiast adwokat zada za jedna sprawe 1200-1500..a tych spraw moze byc wiecej, bo jest z orzeczeniem mojej winy.Dlatego pytam o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus 34
prosze poradzcie, jezeli byl ktos w podobnej sytuacji niech napisze! jezeli uwazacie , ze wieksze szanse na wygrana sa z adwokatem to piszcie.plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niby
Krokus a dlaczego rozwód z twojej winy? ma jakieś podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus 74
zalezy mu na szybkim rozowdzie, ma inna kobiete duzo mlodsza ale sie dupek wyparł.Wiec mnie obsmarowal w pozwie ze niby znajomoscie przez komputer zawieralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus 74
dlategio szie pytam czy radca mi wystarczy.NA ADWOKATA MUSIALABYM SIE ZADLUZYC A JUZ I TAK SPLACAM POZYCZKE 500 ZL MSC..A MAM DWOJKE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbie poszukaj adwokata i to
takiego, o którym Ci powiedzą, ze wygrał wiele spraw z takimi dvpkami wiem co piszę, przez zdradliwców rozwodziły się 2 koleżanki z biura i wiem jakie szopki przygotowały im męskie łajzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROKUS 74
TEZ TAK MI SIE WYDAJE ZE BEDE MUSIALA ADWOKATA, ALE KOSZTY MNIE CHOLERNIE PRZERAZAJA..NIGDY NIE WYJDE CHYBA Z DLUGOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×