Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniaaa26

po jakim czasie mozna wniesc pozew o rozwod

Polecane posty

Gość kiniaaa26

Witam moja sytuacja jest taka ze moj maz wyrzucil mnie z domu 2 dzieci i to nie pierwszy raz ale wtedy jezdzilam do tesciowej, ciagle czepial sie o wszystko poprostu chcial zebym chodzila tak jak on chce.On pracowal jak wychowywalam dzieci ale to on mogl wszystko a ja nic,ciagle wypominal mi ze nie pracuje ze jestem pasorzytem i znosilam to 5 lat ale zaczelam widziec ze zaczol czepiac sie corki jak tylko o cos go poprosila to krzyczal na nia i wygadywal ze jest popier... pojeba... itd. Kiedy kazal mi ostatnim razem wynosic sie z jego domu spakowal sie i wychechalam do swojej mamy jechalam prawie 9 godz bo daleko mialam swoj rodzinny teraz mieszkam z mama na 30m2 corka spi na materacu mamamy wspolny dom i chcialam wniesc pozerw o rozwod zrobic rozdzielnosc majatkowa bo mieszkanie na tylu terach 4 osoby jest naprawde uciazliwe i nie wiem czy trzeba miec pol roku sepatacji zeby wniesc pozer czy jak zloze pozerw to sedzia mnie wysmieje czy cos takiego BARDZO PROSZE O RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus 34
moj maz wnisol dokladnie pol roku po mojej wyprowadzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozew o rozwód możesz wnieść w każdym momencie trwania małżeństwa, nie ma potrzeby wyprowadzki, żeby wnioskować o rozwód po drugie - mylisz pojęcie rozdzielności majątkowej z podzialem majątku rozdzielnośc majątkową uzyskujesz automatycznie przy rozwodzie, o podział majątku musisz wnioskować w pozwie, lub zakladać później oddzielną sprawę jesli nie będziecie mieć w tej kwestii wspólnego stanowiska, to sprawa może sie ciagnąć latami - dlatego lepiej najpierw wnieść o rozwód i alimenty a oddzielnie o podział majątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goracik
Witaj O rozwód można wnieść 4 lata i 3 miesiące od dnia zawarcia związku małżeńskiego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rozwód pozew możesz wnieść w każdej chwili. Nie prawda że małżeństwo musi trwać 4 lata i 3 miesiące ja złożyłam pozew po 2 latach i 4 miesiącach od zawarcia małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rozwód pozew możesz wnieść w każdej chwili. Nie prawda że małżeństwo musi trwać 4 lata i 3 miesiące ja złożyłam pozew po 2 latach i 4 miesiącach od zawarcia małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×