Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malagosia79

mamy z warszawy - poznajmy sie

Polecane posty

Jestem mama dwojki maluchow : przedszkolaka i niemowlaka od niedawna w warszawie. Fajnie byloby poznac kilka mam, moze czasem spotkac, wyskoczyc gdzies z dziecmi. Mam duzo czasu bo jestem na wychowawczym ;) Sa tu jeszcze jakies mamy z warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem spod warszawy, mieszkam nad Zalewem Zegrzyńskim. Jestem mamą dwóch córeczek. Jedna ma 1 rok i 9 miesięcy, druga prawie 3 miesiące. A ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na stegnach, zaraz kolo toru lyzwiarskiego stegny nie znam jeszcze dobrze warszawy, bo mieszkam tu od 3 tygodni a wczesniej w ogole nie znalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście niedługo mieszkasz :-) A skąd przyjechaliście? Napisz ile mają Twoje maluszki i coś o nich ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz ochotę popisać to chętnie ci podam moje gg. Ale wolałabym wysłać ci na maila bo na kafe wole być anonimowa. Tak na wszelki wypadek ;-D Podaj mi maila to ci wyślę nr gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej mieszkalismy 7 lat we francji, ale w Polsce mieszkalam jako dziecko w bydgoszczy, a studiowalam w poznaniu a dzieci : mam dwie dziewczynki 4,5 roku i 7 m-cy, sa zupelnie rozne, starsza blondynka, podobna bardziej do mnie, a mala ma gesta ciemna czuprynke, bardziej podobna do taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chce tez podawac mojego maila tutaj :) stworze sobie jakis do kafe i wtedy wrzuce, bedziemy mogly byc w kontakcie mailem aha, tylko ja nie mam gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie ma problemu :-D Popiszemy sobie na kafe :-D Ja mam dwie córeczki, jedna tak jak wcześniej pisałam ma 1 rok i 9 m-cy, blondyneczka a druga 3 miesiące i jak na razie jeszcze ma ciemne włoski. Są inne. Starsza to wulkan energii i mały łobuziak od urodzenia. Młodsza słodki aniołeczek :-D Ja pod warszawą mieszkam od 7 lat ale całe życie mieszkałam w warszawie. Teraz jestem na macierzyńskim ale za chwilkę zacznę wychowawczy. Zamierzam posiedzieć z maluchami do października przyszłego roku. Starsza pójdzie do przedszkola a młodsza do żłobka. Ale tak naprawdę to są tylko plany a życie pokaże jak będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mlodsza to tez byl slodki anioleczek ... pierwsze 3 m-ce :)) Ale sa obie kochane, starsza dosc rozwazna chociaz w przedszkolu sie troche rozszalala :) a mlodsza zobaczymy ... na razie jeszcze nie przesypia nocy ... co mi sie wcale nie pdooba ;) Fajnie miec dzieci z tak mala roznica wieku, tzn jednym zamachem (macierzynskim i wychowawczym bedziesz miala dwoje odchowane). U nas 4 lata roznicy to juz dosc duza wygoda, bo starsza juz dosc samodzielna i w dzien w przedszkolu. Chociaz teraz myslimy o trzecim (i juz ostatnim ;) ) i to moze tak wlasnie dosc szybko, zeby za jakies trzy lata juz na zawsze zapomniec o pieluchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagosia, odezwę się później bo muszę teraz nakarmić babiniec i idziemy na spacer :-D Miłego popołudnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama stolicowa
czesc, ja tez z warszawy z bemowa :) mam córeczke 2,5 latke :) fajnie poznac inne mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mama stolicowa, jesteśmy częstymi bywalcami Bemowa. Jeździmy na plac zabaw przy Obrońców Tobruku :-D Poza tym Bemowo to miejsce mojego dzieciństwa i lat nastoletnich ;-D A teraz naprawdę uciekam. Odezwę się później :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama stolicowa
hahah ja tu mieszkam od półtora roku i czuję się bardzo samotna, nie mam tu znajomych ani rodziny tylko internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze szybko poznam warszawe :) a Internet to naprawde fajna rzecz szczegolnie jesli za tym ida pozniej jakies fajne znajomosci kiedy urodzilam we francji pierwsza mala tez sie czulam nieco osamotniona w moim macierzynstwie z dala od rodziny i wlasnie przez internet poznalam duzo fajnych dziewczyn, polek, ktore mieszkaly w mojej okolicy i duzo razy spotykalysmy sie razem z maluchami, do teraz jestem z nimi kontakcie, niektore sa w polsce, niektore nadal we francji, naprawde fajne znajomosci z niektorymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa miii
czesc dziewczny, ja dopiero za okolo tydzien bede mama, ale mam do Was pytanie: gdzie rodizlyscie? chodzi mi o szpital? i jak to wygladalo? czy mialyscie znieczulenie? sale osobno do porodu itp? wiem ze troche nie na temat ale jestem spod warszawy i nie wiem gdzie sie tych rzeczy dowiedziec:) termin coraz blizej a ja coraz bardziej panikuje., jeszcze raz przepraszam ze tak nie na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×