Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna21

Szczepionka na ADIS ????????????

Polecane posty

Podobno wynaleziono szczepionkę na ADIS: http://www.lekomaniak.pl/news/,38/tajlandia-szczepionka-na-aids-skuteczna-w-31-procentach,1557.html Ale pewnie będzie bardzo droga, tak jak jest z tą szczepionką zapobiegająca rakowi szyjki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo wszyscy sa juz chorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zawsze coś, a wy będziecie się szczepić jak będzie dostępna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
nie bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafas
po pierwsze nie na aids tylko hiv, po drugie skuteczna tylko w pierwszych testach na wąskiej grupie specjalnie wyselekcjonowanych ludzi, po trzecie testowana w tajlandii czyli nie wiadomo tak naprawdę jak bardzo skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój kolega ostatnio maił stres bo mu koleżanka z Wielkiej Brytanii, po ich wspólnej nocy, oświadczyła że ma AIDS, dlatego chyba myślę że trzeba będzie się zaszczepić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsd
jak będzie to pewnie się tylko prostytutki zaszczepią i aktywni geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waalla
a ja wam powiem tak..mamy kurwa 21 wiek , wynaleziono juz chyba wszystko , wiec i skuteczne leki na raka i aids tez..sa juz napewno , od dawna , tylko dostep do nich maja tylko naprawde wysoko postawieni ludzie... pomyslcie.. tyle czlowiek juz wymyslil a glupiego leku by nie wykombinowal?? przeciez koncerny farmaceutyczne zarabiaja dzieki chorym ludziom..po co maja dawac takie sczepionki zwyklym ludziom??? przeciez na lekach na aids i raka itp zarabiaja fortune... to juz od dawna jest wynalezione.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba niewierni mężowie i ich żony :( Wydaje mi się że tak w 100% to nie można zaufać swojemu partnerowi seksualnemu- nie wiadomo co może sprzedać Ci w łóżku Ale jak już znaleźli taką szczepionkę co przynajmniej częściowo działa w Tajlandii to może też znają taką co będzie skuteczna na europejczyków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe że czekają aż
więcej ludzi zachoruje a potem niby wynajdą testowe leki za które trzeba będzie sporo zapłacić, większość zapłaci oczywiście nawet jak trzeba będzie dom zastawić, wyleczą się ale będą biedować do końca życia :O może też równie dobrze być tak że nie wynaleźli tego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waalla
anna nie wazne czy wierny czy nie wierny.. mozesz 1 raz pojsc do lozka z niedopowiednia osoba i zalapac jakiegos syfa ... nie ejst powiedziane ze trzeba sie od razu kurwic wystarczy 1 numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waalla racja nie wiadomo co się może zdarzyć a te szczepionki to faktycznie mogą być tylko dla tych bogatych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdafsd ta szczepionki też przydała by się w Afryce a co myślisz że w Afryce to same prostytutki i geje są???????????????????????????? A te dzieci co rodzą się chore na ADIS ?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khglkahsg
SZCZEPIONKA NA ŁAJDACTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemWAm
oczywiście, że leki na hiv są już daaawno z tym, że nie masz racji ten, kto pisze, że mają do nich dostęp tylko najbogatsi. takie leki są BEZPŁATNE !!!!! mają do nich dostęp wszyscy zarażeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli że istnieją leki na Hiv, ale to chyba takie opużniające rozwój wirusa hiv w organizmie a mi chodzi o coś co w ogóle zabezpieczy przed zarażeniem. Black and gold no tak teraz doczytałam że to chodzi o to że zrobili badania i w tych badaniach wyszło ze ona działa, ale jeszcze nie jest na tyle skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno chloryny i chlorany są skuteczne w leczeniu z AIDS:classic_cool:.A nawet takie drogie nie są-chlorany są tańsze-kilkanaście złotych za kilogram:P.Ale oczywiście prawie nikt o tym nie wie:P.A te tzw szczepionki tożwykle jest zwykłe oszustwo aby oszuści z koncernów farmaceutycznych zarobili:O.A może jeszcze lepiej-są to trucizny jak z świńską grypą. A na nowotworyu też cos znalazłem:P.Generalnie jak żre się byle co to nie jest się zdrowym:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemWAm
mój post dotyczył wypowiedzi waalla tak, są leki na hiv, bezpłatne. nie słyszałam , żeby ktoś brał i zachorował na aids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×