Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr T

Szukam ideału kobiety...

Polecane posty

Gość innaona
a jak według Ciebie wygląda ten ideał ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam taki jeden ale jest bardzo daleko:) a jaki hm.. od czego zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia szczegolnego... ale musi byc zadbana no i w jakis sposob dbac o siebie.... nie moze byc wyzsza niz 180cm, ale za to moze miec od 150cm moze byc blondynka, brunetka, nie ma to tkaiego znaczenia, musi miec w sobie to cos... i to ze mi chc eis epodobac a nie calemu miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty juz na starcie jestes przegrańcem życiowym skoro szukasz ideału kobiety w internecie a tym bardziej na kafe :o Idz ty se lepiej trzepnij pod jpg 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, przeciez internet to moje zycie wiec nie obrazaj mnie. widzisz ty tracisz, bo coidznnie wstajesz wychdzisz na to brudn emiasto, a ja siedzie w domu i sobie zegluje po interencie do 18 od rana, po tym poslucham muzyki, poznije pogadam z przyjaciolmi na gg i spac zazdroscicsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o tym mówie, ze przegrałes zycie juz w chwili narodzenia :) Nie masz przyjaciól, nie masz rodziny, nie masz kobiety :o twoje życie to N-K gdzie masz 347849 znajomych z czego jestes dumny. Życie umyka ci z minuty na minutę na zakładaniu durnych tematów o ideale wyimaginowanej kobiety którą sam sobie stworzyłes, na wzór twoich ulubionych jpg-ów pod które jedziesz 5 razy na dobe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj, a myslisz ze lepiej tak jak ty? bawic sie caly czas, pic, palic, wydawac pieniadze, przezywac przykre chwile z meczyanami? kobietami? jaki tego sens? ja przynajmniej jestem w domu i tutaj jest bezpiecznie, jestem oczytany bo codzienie parre razy wchodze na onet, wiem co sie dzieje u celebritow bo czytam pudelka, na naszej klasie rozdaje gąbki, jestem szanowany ma mam strone internetowa w swoim miescie z wierszami... uwazam sie za ideal... nie trace pieniedzy tak jak wy, jedynie 100zl netto za internet+ czasem pizze i cole, bo moja mama mi przychodzi robic posilki, zdaje sobi esprawe ze 30 leetni mezczyzna tak idzie przez swiat z enie ma na to czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja przynajmniej mam soje hobby i moja mama nie sprzata mi w domu tak jak moim kumpla. nie moge doczekac sie 10tego, bo moja mama ma emeryture i odpali mi na slodycze oraz rachunek za internet:) zapomnialem wam dodac ze w soboty od 14 siedze na balkonie w moim m1 i obserwuje ludzi, oraz sliczne kobiety ktore mnie zawsze dziwi ze cos ogladaja na osiedlowych smietnkach... dziwne zajecie, ale widocznie utylizuja swoje smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no oczywiście tu się muszę z tobą zgodzic. W domu jest bezpiecznie, mamusia przyniesie pizze za 2,50 z biedronki, przepierze ci gacie bo po ostatnim saneczkowaniu po dywanie nie dokładnie wytarłeś dupsko i pozostała narta na gaciach :) A ty będziesz dalej pierdział w krzesło i przegrywał życie przy neostradzie za 1,- zł miesięcznie :) Przyjaciele z N-K którym przesyłas świtaśne gąbki nawet nie pamietaja o zbliżających się twoich 40 urodzinach :) Twój tomik poezji nadaje się do czyna jedynie przy przewlekłym zatwardzeniu, ale tez nie za długo bo może byc przyczyną wystapienia hemoroidów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to w niedziele, ubieram sie wyjatkowo. Zakladam swoja flanelowa granatowa koszule w czerwone paski, oczywiscie pod to moj ulubiony bialy podkoszulek, co prawda troche zolty pdo pachami i wyciagniety ale jest moim ulubionym! do tej ladnej i nowoczesej koszuli (kupilem kiedys w promocji w realu) zakladam jeansy koloru blekitnego i czarne piki. na ulicy widze ze mnie porzada kazda akobieta, ze utazsamiaja mnie z luksusem i bogactwem... coz.. nie jestem dla wszystkich... przed 11 umawiam sie z kumplem z bloku obok, nie przeszkadza mi to ze ma 20 lat przynajmniej mi opowiada jak podgladal swoja 50letnia sasiadke:) o 11 idziemy pod kosciol, po tym idziemy przez miasto i ogladamy taka barmanke w restauracji ktora ma spodniczke krotsza i widac kolana... po tym ide zadowolony do domu bo moja mamusia ma przyniesc mi obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieczor wyglad awyjatkowo, wchodze na czaterie i serfuje ile tylko mam sil. flirtuej z kobietami bo one uwielbiaja tak doswiadczonego, obytego mlodzienca jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musisz wejsc na czaterie na pokoj wyzwoloni nastolatkowie i tam jestem pod nikiem black_22cm sluchaj, ale nie mysl z eja bed eprowadzil rozmowe, bo kibiety sie o mnie bija... musisz byc ciekawa, mowic z pasja o sobie o raz o tym co robisz no i musisz pracowac, o tez mozesz mi dac kod zdrapki plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zdrapki z plusa :( ale mogę się wynmienic z tobą pokemonami :) I nie moge wejsc na czaterie, bo mi mama zablokowała wszystkie czaty, ze to nie dla mnie, bo tam siedzą sami zboczeńcy i pedofile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktos jeszcze te pokemony czy jak zwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×