Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelek0

WEEKEND!!!! GDZIE POJECHAĆ, SPA

Polecane posty

Gość gość
Też byliśmy w HOTELU UROCZYSKO kolo kielc. Świetny. Wypoczynek.cisza spokoj las i cudowne zabiegi Spa. No i przystępne niewygórowane ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a byl ktos z was tutaj www.dayspa.bielsko.pl i moze polecic? bo wlasnie tez chcialabym wyjehcac niedlugo, a kompletnie nie wiem jak tam jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil kulpa
Obserwujcie Super Prezenty, tak faktycznie pojawiają się mega okazje pod spa, można trafić fajne pakiety za małe pieniądze i to już dobry prezent. Przy małej kasie można kupić masaż za 50 zł i też będzie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 60
Ja kiedy tylko mogę spędzam czas w Świeradowie Zdroju w pensjonacie Malwa. Wprawdzie nie jest to typowe SPA, ale na miejscu oferują np. różnego typu masaże. Bardzo miła atmosfera, właściciele przemili ludzi,jedzonko przepyszne no i oczywiście ceny są bardzo przystępne. Moje ukochane miejsce na wszystkie weekendowe wypady:)-www.pensjonat-malwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polcam wybór jakiegoś fajnego hotelu blisko morza. Na przykład w Kołobrzegu jest właśnie sporo takich, które spa oferują. Dodatkowo jest sporo atrakcji, takich jak rejsy po morzu czy na Bornholm - http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - można odpocząć za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobrze wspominam Spa w górskiej atmosferze. Byłam ostatnio w Tatrach, w pensjonacie http://www.sichlanski.pl/strefa-spa/ Dzięki zabiegom Spa mogłam wypocząć oraz oczyścić umysł i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobry hotel ze SPA w Karpaczu - http://www.sunnyhill-karpacz.pl . Pojechaliśmy tam razem z narzeczonym. :) Było genialnie! Polecam każdemu, kto się zastanawia dokąd wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zdecydowanie polecila caly ten osrodek http://www.evitaspa.pl/ jest wszystko w jednym miejscu, Spa, fryzjer, kosmetologia. Tylko jechac i nie wychodzic przez kilka dni az doprowadza Cie do ladu i porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka771
Ja ostatnio byłam w Hotelu Przystań. Mają piękne pokoje, pyszne jedzenie i oczywiście strefę SPA. Najlepiej opłaca się tam wykupić pakiet weekendowy lub też skorzystać z innych okazjonalnych pakietów. W każdym razie wypoczęłam za cały rok, więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten Hotel Przystań nie znajduje się czasem Olsztynie? Też tam byłam kilka razy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wieliczce jest przepiękny hotel, w którym często nocuję gdy tam jestem: http://hotellenart.pl/ . Jest tam też dość tanie, ale bardzo fajne SPA. Polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laslsssaaa
Ja mysle, ze to Spa www.evitaspa.pl jest naprawde godne polecenia. Bylam tylko raz, ale wyszlam bardzo zadowolona, az inaczej się pozniej czulam przez caly tydzień. Polecam naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ośrodek Verano nad Jeziorem Ślesińskim. Bardzo ładna i spokojna okolica. Jest gdzie pospacerować, biegać, czy jeździć na rowerze. A wieczorem relaks w spa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kksaaaasd
Tak jak ktos wyzej wspomnial, osrodek www.evitaspa.pl naprawde godny polecenia, ja raczej jestem już bardziej stala bywalczynia i nie mam zastrzeżeń wiekszych do niczego dosłownie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nad jezioro? O tej porze roku jest bardzo cicho i spokojnie. Ostatnio byłam nad Jeziorem Ślesińskim i było super. Na nocleg polecam ośrodek Verano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spa Uroczysko koło Kielc. Warto odwiedzić. Bardzo fajne pakiety day spa albo pakiety pocztowe z zabiegami.świetny relaks za niewielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakiety pobytowe oczywiście;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga__1989
polecam spa Bristol w woj.świętokrzyskim:) wykwalifikowani specjaliści, fizjoterapeuc****iękne wnętrza i samo położenie w Busku Zdroju jest dodatkowym plusem, cicho, spokojnie można naprawdę wypocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga__1989
polecam spa Bristol w woj.świętokrzyskimusmiech.gif wykwalifikowani specjaliści, fizjoterapeuci, nowoczesne i piękne wnętrza, a samo położenie w Busku Zdroju jest dodatkowym plusem, cicho, spokojnie można naprawdę wypocząć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam zamiar wybrac się na jakies Spa, bylam z mezem w gorach rok temu, ale szczerze nie bylam zbytnio zadowolona. Ostatnio znajoma polecila mi www.evitaspa.pl i zastanawiam się bardzo czy się nei wybierzemy, czy ktos może już się tam wybieral i korzystal? Dziki z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się nad spa Zalesie Mazury, sporo osób je chwali, mają całkiem fajne pakiety i cena nie jest jakaś kosmiczna. No a w cenie i pokój, i posiłek, i strefa welness za free. Także może się okazać, że będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślałkam o do slonce spa niedaleko krakowa, ktos tam był? może polecic jakieś konkretne zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1623
Ja polecam http://www.lakomin.pl .Zabiegami zajmują się prawdziwi profesjonaliści.Sama okolica jest naprawdę bajeczna i można poczuć się naprawdę wypoczętym po takiej wizycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Ja znowu polecam Termy Rzymskie!! Piękny obiekt z 9cioma saunami basenem i 4 jakuzzi. Ponad do wspaniałe seanse zapachowe o każdej pełnej godzinie. Oraz wiele zabiegów odnowy biologicznej czy pachnących kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Janik31
Możliwości jest bardzo dużo, ale ja wspólnie z moimi koleżankami najczęściej korzystamy z oferty hotelu z kompleksem SPA nad morzem http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/dzien-kobiet-nad-morzem. Raz na około 2 miesiące urządzamy sobie taki typowy babski weekend nad morzem. Jak to wygląda? Przez dwa dni wyłączamy komórki i oddajemy się przyjemnością. Korzystamy z basenów i jacuzzi. Chodzimy na warsztaty z wizażu i stylizacji, oraz w ramach wieczornego rozluźnienia - Wild Ladies Night Party z nauką tańców latynoamerykańskich. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, ale zawsze po powrocie z hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze mam mnóstwo pozytywnej energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakowa
SAMUI SPA w Novotelu w Warszawie- GENIALNE MIEJSCE! Naprawde dbaja o klienta, wyszlam maksymalnie zrelaksowana i zadowolona z zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisa 99
Bursztynowe Spa w Hotelu Lidia w Darłówku :) Bardzo dobre miejsce na odpoczynek - morze, las, spa, świetna kuchnia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markonik
Beauty Center Józefów - przynajmniej jesli chodzi o zabiegi, bo pod te wszystkie weekendowe pobyty opierają się na przyjemnościach, a nie efekcie dla skóry. Kiepskie kosmetyki i nie tylko, trudno z czegoś takiego coś sensownego wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovvita1
Ja uwielbiam jeździć do hotelu Przystań w Olsztynie. Miejsce naprawdę niesamowite. Można wypocząć, zrelaksować się i nabrać energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×