Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panaxd

0 prezerwatywy ,odpowiedzialnosci , strach przed ciaza?

Polecane posty

Dziewczyny co w was wstapilo z dnia na dzien wiecej tamatow o niechcianych ciazach. Ile wy macie lat ze jestescie tak nieodpowiedzialne !! Nie potraficie udac sie do ginekologa dac sie przebadac i poprosic o tabletki? Nie martwcie sie on nie powie nic waszym mama, ona nie musi isc tez z wami;P jesli sie boicie to wezcie chlopaka ze soba. Lepiej chyba przezyc 15 min ponizenia przed ginekologiem i po kazdym stosunku czuc sie pewnie niz olac wszystko i co tydzien robic test ciazowy. Ps. macie obaw ze jestescie w ciazy,zamiast wypisywac i pytac czy jestescie w ciazy na forum to moze skierujcie sie do apteki i kupcie test , nie sa drogie!! I po problemie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbnkjnh
Wizyta u ginekologa to poniżenie ? :o Do jakiego Ty lekarza chodzisz ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona from szczecin
wg mnie najgorszy jest pierwszy raz u ginekologa a pozniej jak sie chodzi to nie jest juz tak zle ale musze dodac ze to nie sa najprzyjemniejsze spotkania. Ale wszystko jest do przejscia (przelezenia na helikopterze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze wypowiadasz sie w swoim imieniu? bo choć po części jest dużo racji w tym co napisałaś to po drugie wolę czytać takie topiki niż kolejny typu-"staram się o dziecko" "staraczki tutaj" itp. Po to jest forum-aby pytać, każdy popełnia błędy, każdy z nas się na nich uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja odwiedzam regularnie ginekologa :) jest on facetem ma ok 50 jakos nie milo mi sie przed nim majtki sciagalo ;P (to mam namysli z ponizeniem) , za kazdym razem kiedy jestem tam ,chce mi sie uciec przez okno ale daje rady ,ciesze sie ze jestem zdrowa i bezpieczna. Nie mam problemow, zmartwien co do ciazy etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _xXx_-
a jeżeli ktoś nie chce faszerować się hormonami i nie współżyje na tyle często by opłacało się brać tabletki? a jak już ktoś wspomniał-forum jest od tego, żeby pytać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlotowlosa ;D jak reagujesz na forumowiczke ktora pyta sie 'kcohalam sie bez zabespieczania, czy jestem w ciazy? ' ;P o to mi chodzilo , bo porada porada ale skad mamy wiedziec czy dana osoba jest w ciazy , z przecinkow wyczytamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa tez naturalne sposoby;) typu ziola etc. ginekolog - nie oznacza medycyne/chemie ;) wystarczy opisac mu sytuacjie. Tylko ze pierw zachodzi sie w ciaze apotem chce sie usunac i PYTA NA FORUM, przeczytalam watek niedawno ze ktos polecal zamowienie jakis tabletek na poronienie przez neta a autor cieszyl sie nei zmiernie - kogo tutaj dopadla wiekrza glupota? Lepiej zapobiegac, niz potem rozwiazywac problemy ( usunac w tym wypadku?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
ja mysle ze teraz dziewczyny sa bardzo nieodpowiedzialne....tyle sie teraz mówi o antykoncepcji...wszedzie mozna ja kupic....a i tak robia to bez niczego bo ''moze sie uda'' :o...ja jestem mezatka,nie chce dzieci i nigdy nie kochałabym sie z mezem bez zabezpieczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _xXx_-
Prawda jest taka, że owszem, może z punktu widzenia osoby stojącej z boku to jest bezsensowne, niedojrzałe i głupie. Ale jeżeli młoda dziewczyna-często nie zdająca sobie do końca sprawy z tego co robi- nagle budzi się z tak zwaną 'ręką w nocniku' to nie wie gdzie się udać po pomoc, często wstydzi się porozmawiać z ginekologiem czy z zaufanym dorosłym więc kieruje się na forum. A decyduje się na tabletki na poronienie-bo tak jest dla niej łatwiej, jednak sądzę że taką lekcję zapamięta dobrze każda dziewczyna, która coś takiego zrobi i następnym razem zastanowi się dziesięć razy. Druga strona medalu jest taka, że ciężarna, młoda mama nie miałaby życia ani przyszłości Dziecko jest wyzwaniem a seks nie jest zabawą, niestety, człowiek zaprogramowany jest na prokreację i często rozum się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
xxx---> jak nie wie co robi?...taka 17 nie wie co to seks i skad sie biora dzieci?....wez przestan głupoty gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _xXx_-
wie, skąd się biorą dzieci, ale często postępuje lekkomyślnie. bo osobiście słyszałam o osobach, które jako jedyne zabezpieczenie stosowały stosunek przerywany i potem strach i zgrzytanie zębów i zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz moze podam przyklad ;) ja zawsze przegrywalam w karty, wiec nie gram skoro one nie potrafia sie bawic, to niech sie nie bawia .. zycie to cos wiecej niz spontan! a 16-19 latki wiedza naprawde duzo i po mimo tego ze uwazaja sie za super dorosle to tak naprawde nie mysla o niczym... bo super bo sexi, test ciazowy z dwoma kreskami czy plusem tez taki sexi wam sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
no własnie sa lekkomyślne i głupie...a za lekkomyślność sie płaci...tylko szkoda ze owocem takim lekkomyslnosci bedzie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TE DZIECKO najbardziej oberwie ;( kiedy zauwazy ze matka bedzie je obwiniac za zmarnowane zycie i zostawiac babci uciekajac na impreze z kolezankami. brak perspektyw czasami srodkow (pieniedzy) ...ogolnie okropienstwo. (jesli matka nie nafaszeruje sie w 4 tyg ciazy tabletami z neta i nie uszkodzi plodu tak ze dziecko nie bedzie w pelni rozwinete)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _xXx_-
panaxd taki płód nie przeżyje tego i tak, co najwyżej taka dziewczyna będzie musiała iść na czyszczenie macicy chociaż osobiście jestem za aborcją farmakologiczną, natomiast za tą już po 9tygodniu ciąży stanowczo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
teraz to te gówniary udaja dorosłe,że co to nie one,dla nich seks to pestka....a pózniej jak sie okaze ze sa w ciąży to płacz....jezu jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym :o...przeciez dziecko to nie para skarpet ktora jak mi sie znudzi to wyrzuce albo włoze na dno szafy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _xXx_-
seks-ok ale z głową i na pewno nie z przypadkowym partnerem tylko z osobą, z którą jest się już dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówicie dużo o odpowiedzialności, ale odpowiedzialność to nie wszystko. Ważna jest też wiedza. A skąd młodzież ma brać odpowiednią wiedzę na temat antykoncepcji skoro edukacja seksualna de facto w Polskie nie funkcjonuje ? My mamy tę przewagę że mamy dostęp do internetu, ale 48% polskiego społeczeństwa nie ma dostępu do internetu. A spośród tych osób które mają, nie wszystkie umieją się nim posługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
komediant ale pieprzysz :O...co z tego ze w szkołach o tym nie uczą jak wszedziej indziej o tym trąbią....w gazetach,w internecie....nie nie mów ze młodziez nie umie sie posługiwac internetem bo to totalna bzdura....a np.prezerwatywy wszedzie mozna kupic: w apotece,sklepie,stacji benzynowej,marketach itp....trzeba tylko chcieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×