Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorotta3

Dr.G.Głąb OPOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja zostałam zakwalifikowana do IVF u doktora Niemczyka. Ciekawa jestem jak Wasze opinie. IVF będę miała w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaskas
Cześć :) jestem od kilku miesiecy pacjentka dr Głąba i musze przyznac, ze jest swietnym specjalistą. mam problemy z zajsciem w ciaże choruje na pcos i szanse zajscia w ciaze sa praktycznie zerowe, dopiero dr Głąb dał mi nadzieje, na poczatku lutego mam przejsc inseminacje i obaczymy. Polecam Doktora GŁĄB!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w drugiej ciąży ... leczyłam się u Dr. Głąba. Jest specyficznym lekarzem ale jako jedyny w Opolu kilkanaście lat temu powiedział mi, że mam szansę na dziecko. Dzisiaj jestem szczęśliwa mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłam do poradni gmw przez wiele lat, tylko dlatego że polecali mi ją moi znajomi, za każdym razem zostawiam tam ok. 300 - 400 zł, przez te lata zmagałam się z endometriozą i za każdym razem w zasadzie dostawałam tylko inne tabletki antykoncepcyjne, oprócz usg żadnych innych zleconych badań. Ostatnio jednak po prostu wyprowadzili mnie z równowagi i powiedziałam dość. Umówiłam się na konkretną godzinę, panie które były umówione później ode mnie przyszły wcześniej i wcześniej ode mnie zostały przyjęte, w poczekalni istny tłok, czekałam 1,5 godziny, w końcu zapytałam się pani pielęgniarki czy u państwa zawsze się tak czeka, odpowiedziała mi bez jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego ''do dr Niemczyka tak''. No super w zasadzie niczym się ta placówka nie różni od publicznej, tylko trzeba płacić. W końcu wchodzę do gabinetu, standardowo mało pytań, mówię dr bardzo mnie boli już nie mogę normalnie funkcjonować, nie wiem co mam robić, staram się zajść w ciązę. Dostaję na bóle aulin, w domu czytam ulotkę ''może niekorzystnie wpływać na planowanie ciąży lub wczesną ciążę''. Ja mam wrażenie że ci wszyscy ginekolodzy pracują pod koncerny farmaceutyczne i świadomo pozbawiają ludzi płodnośći. Jestem ogromnie rozczarowana mimo pozytywnych opinii o tym doktorze. Przyjmują ludzi taśmowo, z nastawieniem na zysk i nic poza tym. Dobrego lekarza w Opolu na razie nie znalazłam będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę wykonać badanie HSG żeby sprawdzić m.in. drożność jajowodów. Moja pani ginekolog poleciła mi p. dr Niemczyka. Podobno aby móc wykonać to badanie, najpierw muszę mieć wykonane badanie nasienia partnera. Co w sytuacji jeśli z kilku powodów nie mogę mieć tego badania? Czy bez niego nie jestem w stanie sprawdzić czy mam szansę na dziecko??? Wyniki badań FSH, LH, progesteron w normie, mimo, że jestem 40 latką. Próby wciąż bezskuteczne, więc pozostaje to badanie. Możecie coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Opola i u nas gabinet prowadzi dr Maślankowska która otrzymała Brązowy Krzyż Zasługi od Prezydenta. To specjalistka, która cały czas się rozwija, a oprócz tego służy skutecznymi metodami podczas terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny zaczełam się leczyć u dr.głąba i chciałam zasięgnąć opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×