Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carmen World

POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIECKA POLECAM

Polecane posty

Witam, jestem mamą dwójki cudownych dzieciaczków. Zawsze mam problem z kupieniem jakiegokolwiek prezentu dla nich bo właściwie mają wszystkie nowe zabawki, to za sprawą dziadków... Jednak udało mi się kupić bardzo mądrą i świetną zabawkę w postaci MISIA iTEDDY MOJE DZIECI SĄ ZACHWYCONE CÓRECZKA MA 6 LAT SYNEK 3 LATKA DZIĘKI MISIOWI KAŻDA PODRÓŻ SAMOCHODEM ZMIENIŁA SIĘ W PRZYJEMNY CZAS OGLĄDANIA BAJEK, ZDJĘĆ, LUB GRANIA W GRY MOJE SKARBY MAJĄ SWOJE UKOCHANE MISIE PRZYTULAKI I NIE ROZSTAJĄ SIĘ Z NIMI TYLE, ŻE W POPRZEDNIM SEZONIE PŁACILIŚMY OK 260 zł / sztukę teraz jest dwa razy tańszy... Poniżej podaję link do przedmiotu: http://www.allegro.pl/item749392166_iteddy_cobi_mis_dvd_kat_fisher_price _najtaniej.html POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujbnujbjikik
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieco droższą opcją, ale wiem z własnego doświadczenia, że warto w to zainwestować, jest przenośny odtwarzacz dvd. Obecnie już za niecałe cztery stówki można dostać taką "zabawkę", w magicznejplanecie widziałam philipsa - do tego kilka bajek i święty spokój w samochodzie zapewniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=84969147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verv
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karko1234
A może poszukujecie ciuszków, na stronie www.patryczek.pl znajdziecie ciuszki od rozm.56-104, nowe polskich producentów i w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakaisak
a co dla dwuletniego rozrabiaki którego zabawki raczej nie rajcują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymyślacie:) Ja nie planuję zakupu ani dvd, ani misia Teddy ani maszyny do robienia lodów a już tym bardziej kocyka:) Jestem pewna,ze synek ucieszy się z książeczki z pięknymi ilustracjami. Dużym plusem takiego prezentu jest to,że dziecko po pięciu minutach się nie znudzi:) Najwyżej mi gardło "wysiądzie" od czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz, spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dobre i wygodne obuwie będzie fajnym pomysłem na prezent dla dziecka,co o tym sądzicie? Sama zastanawiam się nad jednym z modeli ze stronki Buty-Dla-dzieci.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasikP
Cześć. Dla dzieci zawsze polecam kupno zabawek edukacyjnych. Nie dość, że dziecko się będzie bawić to jeszcze przy okazji uczyć. Polecam głównie takie z nauką jakiegoś języka. Pełno taki zabawek znajdziesz w serwisie CoZaCena- http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aderunis65
A co możecie polecić sklep online z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×