Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiabelka

różnica znaczna

Polecane posty

Gość misiabelka

Mam osiemnaście lat, zaczęłam właśnie pracę w niewielkim oddziale ogólnokrajowej firmy. Bardzo zbliżyłam się z moim bezpośrednim zwierzchnikiem - on mnie wprowadził w skomplikowany system pracy, pomagał przy pierwszych stresach... wyraźnie widać, że ma się ku mnie. Ja do niego też. Problem jest taki, że poza różnicą w stopniu zawodowym, jest ode mnie starszy o 20 lat. Czy to nie będzie wyglądać dziwnie - smarkata z szefem, na dodatek takim, który mógłby być jej ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynasz pierwszą pracę - dorosłe życie. Spróbuj SAMA doświadczać pierwszych sukcesów. Starszy (żonaty i dzieciaty?) szef nie jest Ci potrzebny do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
nie, właśnie kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszawaaa
Dziewczyno facet w takicm wieku i kawaler? Cos z nim musi być nie tak:-0 zastanów sie zanim zrobicie cos wiecej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to , że kawaler to nie znaczy, że nigdy kobiety nie miał. i że jest jakiś nie ten tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram zdanie starszawej:-P ciekawa jestem dlaczego tak długo jest sam..tzn nie zwiazał sie z żadna kobieta? A co do róznicy wieku..: jezeli pasujecie do siebie to badzcie razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też był całe życie kawalerem. a ma już 39 lat możnaby go osądzac, gdyby nie to, że z jedną kobieta był ok 17 lat z drugą jest teraz prawie 5. na miejscu autorki bym spróbowała- jesteś młoda ie masz nic do stracenia, a związek zawsze można przerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja tez mam męza który miał w swoim zyciu tylko jedna kobiete..ale rózni sa mężczyzni i dlatego zalecam ostrożnosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×