Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Sex..albo inne domowe sposoby na przeziebienie-

Polecane posty

No jakie pozytywne wpisy..ciesze sie:-D Jaa kochanie juz odpisałam..znowu z doskoku ale jestem przy kompie;-) Xaziui mam podobnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Właśnie dorwałam się do kompa ,pogoda pod psem ,śnieżek pada ,pozdrawiam ,larwko poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 27
Lrwka napisalas wczesniej że handlujesz czym się da ,Napisalaś że handlujecie maszynami budowlanumi czy to prawda jest czy kłamstwo,Pytam bo takie maszyny budowlane kosztują sporo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Witajcie,3 kawka wypita ,praca idzie powoli do przodu,nie jest żle ,a bbałwanku w szpilach co u Ciebie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja jak jestes zainteresowana to podaj adres @ \Jaa kochanie juz wszystko oki..wysuszyłam sie i super;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
kurcze na taką pogodę przydałby się seksik,a tu żadnych możliwości nie ma ,tylko własne pieszczoty ,no nie szpilkowy bałwanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana sexik bedzie ale nie w tej chwili..zapewne wieczorkie dopadniesz swojego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Kurcze w pracy jestem ale tylko do 9 ,jak możesz to odpisz na @,a seksiku wieczorkiem nie było nie miałam żadnych chęci ,przejęta byłam by nie spóżnić się do pracy ,pozdrawiam wszyskich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Xazui:-) jak mija dzionek/ zimno mi dzisiaj strasznie..na dodatek te dni..:-0 zagrałam i co teraz ja mam linki wklejac? bezsensu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzionek mija zimowo mnóstwo śniegu i nadal pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Podoga paskudna ,ale już jesem ,larwko jak możesz to odpisz ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz nie pada..lekka mżawka:-) Jaaa kochanie juz odpisałam..a ta gra to sciema na maxa:-0 sie wciagnełam w głupote totalna..dzieki pomaranczka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiii
Larwka odpisz szybciutko:-0 kurna nie wiem co dalej robic?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietko dopiero tutaj zajżałam..zreszta sama dasz rade..ja nie jestem wszechwiedząca..a sam ucze sie na błedach:-0 miłego weekendu..bede niestey po..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Witaj larwko jak możesz to odpisz ,wczoraj wykęciłam niezły numer ,poczytaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqefkcjqe
Czy wu tutaj piszacy nie macie z kim erealnie pogadac.Wspołczuc tylko,ze nie macie znajomych,przyjacioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja233
Larwko jesteś ???,na razie się boję ,a najwięcej pierwszego razu ,kurcze może lepiej najpierw wibrą spróbować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) Jaaa kochanie przysnełam..lepiej normalnie spróbuj..Twoj bedzie delikatny i spoko..wibra nie da Ci tego co penis a dwa dotyk, szep,,to jest własnie to;-) W ostateczności słuze pomocą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×