Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

nie wiem, czy mam iść... fajnie się tak siedzi na necie... i wiem, ze jak pójdę spać przed 23, to sie nie wyśpię... jak mi radzicie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh mialem na mysli klawisze :D dlugopis ? hmm dlugopis trzymam yyyyu za uchem :) no tak ...ludzie jaraja sie roznymi rzeczami :) ksiazka tez moze byc ...choc malo wygodna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh takie dzieciaki sa the best .... skoro odkrylas w sobie taki talent to ta mala teraz bedzie miala cala kolekcje torebek :) ...zmiana tematu ? dobry trik ..ale dzis poniedzialek to nie nalezy oczekiwac ruchu ... no moze jedna wpadnie :)..."chodzcie juz spac " :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien skladal sie z pracy, kawy, pracy ,kawy, kawy ,pracy,obiadu ...a chwile pozniej usiadlem przed kompem :).. jesuuu jaki krotki byl ten dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobec powyzszego absolutnie nie zarywac nocek :) ...tak mysle ! torebki mozna dziergac w przerwach miedzy pisaniem postow na kafe :classic_cool:....jak znam zycie facet schowal by ci druty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam inetresujacy widok za plecami :)...to moje lozeczko :) padam ...wiec idziemy spac :) milych snow Royal :) 🌻 🖐️.... ps o drutach i ksiazkach z toba moge gadac calą noc :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczyku posluchaj
:D pozyjeme - zobaczeme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu was jeszcze nie ma dzieciaki??? sluhajciee mam pytanko.pisze tu bo wy mondre ludzie jestescie a jak zaloze taki temat to se pewnie podsmichujki beda robic.otoz dzis z mym lubym bylismy w ikei i oprocz masy pierdol ktorymi sie teraz cieszymy kupilismy bambusa-no wiecie taki zielony kijek co to ma niby ladnie wygladac.no i moje pytanie-co ja mam z tym zrobic???instrukcja obslugi na metce jest tak dziwna ze nie wiem...w necie nie moge nic znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczyku posluchaj>>> dokonuje trafnych wyborow :)...dlatego usmiecham sie do swojego odbicia podczas golenia :).. a prosilem ..postepuj ze mna jak kobieta :)....tylko ze ty tego nie potrafisz...nie potrafisz nawet udawac kobiecosci :)..heheh nie lubimy pomaranczek co ? :D sprobuj z tym "ktory ma najlepszy gust na tym forum" ...jest latwiejszy do sklasyfikowania, no i macie podobne poglady :) "lubisz przeciez takich ktorym wszycy zazdroszcza" :)....mnie nie ma czego zazdroscic , no moze serca na wlasciwym miejscu i ostatniego ze zmyslow ktory pracuje jak reaktor atomowy ..... gra zaczela mnie nudzic ...twoje zycie w stresie powoduje ze nie kontrolujesz emocji i podajesz na tacy ...zasiadajac do gry powinnas byla wiedziec o tym... "nie posyla sie wisienki komus kto siedzi w sadzie ze slodkimi czeresniami " nie jestem „przecietnym kowalskim” miej to na uwadze :) Artefakt ;)....twoja 8ka mi sie snila :D....od dzis ta liczbe wykluczam z ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal :D....jesssst! teraz musze tylko poszukac odpowiedniej strony by umiescic na niej przeszlo 400 MB i podam tobie link :) na maila .... poszperam wsrod ludzi z platnymi kontami :) wpadne pozniej :) agnieszka .. :) 🖐️......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he Kabel dobre z ta 8,na szczescie juz nie boli Agniecha wpisywalam ale nie moge znalezc nic konkretnego,niestety na macu czasem tak bywa kurcze...ten bambus to taki zielony kijek z listkiem na koncu. w tej instrukcji jest napisane zeby odlac nadmiar wody z pojemnika czy czegostam(domyslam sie ze chodzi o tego plastikowego kondona z woda w ktorym go kupilismy) a potem cos o nawozeniu w okresie kwitnienia. no i ja juz kompletnie nie wiem czy go wsadzic do wody czy do doniczki.doniczki a tym bardziej ziemi u nas nie ma i predko nie bedzie. ja myslalam ze to do wody sie wsadza,wazon i wode to ja mam.... a wogole musze sie pochwalic.moj chlop taki dobry byl dzis dla mnie he he.bylismy na zakupach i sam z siebie mi tyle kosmetykow nakupowal.ja wcale nie chcialam i protestowalam bo ostatnio z kasa krucho a ten sam wzial wszystko czego nie mialam.he he wlasnie wzielam aromatyczna kapiel i pouzywalam tego wszystkiego hi hi. wogole uwielbiam takie spokojne wieczory.gulasz sie gotuje,pranie sie pierze,chlop choc nietrzezwy spi spokojnie obok w nowej poscieli.ech...czemu nie moze tak byc zawsze... sorki ze sie tak rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt to nic że się rozpisałaś:).....widzę że szykuje się romantyczny wieczór:).....ja mam dzisiaj maraton filmowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz znalazlam o tym bambusiku,w niskiej wodzie sie go gotuje:) tfu hoduje:D juz mi sie od tych garow we lbie miesza he he romantyczny to raczej nie,bo moj ksiaze spi jak spiaca krolewna.a ja musze jeszcze troszke posprzatac. wyszedl mi przepyszny gulasz,miodzio po prostu.z koniny:) a co masz zamiar ogladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Artefakt :) ...napisalem ze jestes w dobrym nastroju ? ty jestes w zajeboscie spiewajacym nastroju :) ... nalezy ci sie za ostatnie weekedny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja i tylko caly czas ja
:)🖐️czesc! zgadnijcie kto ja jestem? :o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja i tylko caly czas ja
Ta daaam!Kabel is the winner konkursu..:D Tak, ja to ja!:D🖐️ :) Co tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja i tylko caly czas ja
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×