Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość Artefakt_Diabła

a ja wczoraj na niego tak czekałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
ech chciałam ci sie pożalić wczoraj,takego doła miałam...dzius mi juz troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie zaluje ze nie bylo mnie przy tobie kiedy tego potrzebowalas ....ale ciesze sie ze dzis jest lepiej :)....czasem "dzis" potrafi nas postawic na nogi czasem "jakies jutro" a innym razem ktos kto poprostu nas wyslucha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
no i od razu mi lepiej:D ty to powinieneś sie rozglądnąc za jakąs posadką terapeuty bądz innego magika. moze bioenergoterapia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabelek chciałam zapytać, bo bardzo mnie to ciekawi, a wiele wersji slyszalam, ile Ty masz lat? jak nie chcesz powiedzieć dokładnie to chociaż przedział daj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
Kabelek nic nie powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bioenergoterapia?.....heheh ja sie do tego nie nadaje :) kciukiem :)...nie moge wyjasniam dla czego ? nie chce tworzyc bariery wiekowej dla osob typu magnolia2 czy Draz jak rowniez dla tych ktorzy sa duzo starsi ode mnie....jestem elastyczny i moge rozmawiac z kazda grupa wiekową ....i nikt przy mnie nie bedzie sie czul glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto się ma głupio czuć? już na peno nie ja, bo jak wiesz, mój sporo starszy ode mnie:D a skoro taki przedział to podejrzewam masz ok tylu lat c mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem :)...pamietam :) ale sporo osob rozmawiajac z kims duzo starszym czasem czuje taka wewnetrzna bariere blokade... a tak ? wszyscy rozmawiamy jak rowny z rownym i to jest fajne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie to zastanawiałodlaczego ludzie pytają się o wiek(czasem myślę że wiem czemu) . Głupota wszak nie ma wieku(nie mam nikogo konkretnego na myśli rzecz jasna). :classic_cool: Nie przypominam sobie by mnie kiedyś interesował wiek kogokolwiek tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bośmy gówniate, nas wszystko interesuje:) a Ty myrevin na moje jakoś koło 40tki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kora rządzi:) czekam 😭:P ale i tak podejrzewam, że w jakoś wieku mojego dziadzia:P (38)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze jak kogoś dużo interesuje.. bo wszystkiego wiedzieć się nie da, a więc nie da się wszystkim interesować.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Aleksandra
Kabel🖐️ czemu nie odpisujesz mi na maila? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętna, chętna, ale nie dzis. dziś idem do baru :D Myrevin ja poszerzam od 19lat horyzonty i cały czas się wieloma rzeczami interesuę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×