Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

ja lubie mieć sąsiada, z którym mogę podyskutować...np jakbym z takim Kablem pojechała, to bym nie narzekała..:) a moje koleżanki jada tam, żeby się powygłupiać... już od tygodnia zbierały na wódke..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>heheh ja nie odwazylbym sie tego podjac...jak znam siebie to serce w kwiatach wyszlo by jak deska klozetowa w łanie kukurydzy :O......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel.. juz przestań z tymi zaszczytami..:p wiem, ze młodsze o 30 lat dziecko potrafi być irytujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia zamilcz
jakie 30 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt... czego tu zazdrościć?? zawsze na wycieczkach siedzę z kimś obcym, spaceruję sama... a dlatego, że mnie nie bawi picie wodki w butelce po napoju... i nie mam z nimi wspólnyc tematów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 30.... :) nie moge być do końca pewna:) ale myśle że jesteś młodszy od mojego prawdziwego taty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia na moich wycieczkach też byłam outsiderką, tyle że chyba innego typu. bo mnie się bali i wogóle bez czosnku i poświęconego krzyża nie pochodź:D i to ja chlałam wóde z nielicznymi "wybrańcami" do których łaskawie sie odzywałam:D no i oczywiście nienawidziłam swojej klasy i nauczycieli z cąłego serca. a teraz..........przysięgam Ci że wspominam to jako najlepszy okres w moim życiu. i ty pewnie tez będziesz tak to wspominać, słowo! widzisz,teraz sie jaram sobotnim spotkaniem klasowym i wiem z jak zwykle bedzie super. po latach wszystkie uprzedzenia idą sie jebać a zostają tylko śmieszne i wesołę wspomnienia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2 Kabel.. juz przestań z tymi zaszczytami.. wiem, ze młodsze o 30 lat dziecko potrafi być irytujące brzmi bardzo przekonywujaco :) a co by bylo gdybym tak powidzial ? pewnie tak samo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hytr54>>>>zawsze podawalem przedzial wiekowy 35-45 wiez wielka tajemnica nie jest :)... a teraz zajmij nalezne ci miejsce w szeregu bo sztuczny tlok robisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nadal nie rozumiem... no jak byś powiedział ile masz lat to.... no nic.. co by miało się stać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly posilki
:D :D :D :D :D magnolia zakleje ci tasma usta na tej wycieczce :D 🖐️ ( ja tez wole starszych - mlodsi sa poyebani ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×