Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

czesc dziewczyny :) 🖐️ idac ulicami miasta trzymajcie sie zdala od wystaw ...przykra niespodzianka tylko sie czai na krawedzi dachu milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć od dawna nie czułam sie tak fatalnie jak dziś:-o fizycznie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany Kabi myśli o wszystkim:) racja racja, ja ciąglepatrze w góre z przerażeniem w oczach.pewnie ludzie mnei za nienormalną biorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważamy uważamy Kabelku :) choc w mojej okolicy czai się coś gorszego brrr.....:( pozdrawiam 🖐️ aby do wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozno a raczej dosyc wczesnie
wiary na kafe malo, wyznania mozna snoc:Pntrygi knuc:P ale prawde prze przypadek mozna tez napisac, wiec zmierzajac do meritum chce powiedzic, ze , no wlanie nie powiem bo odwagi brak:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=-Xo5DqJzR6s&feature=related zamiast wysp szczesliwych:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozno a raczej dosyc wczesn
Gdyby kabel_usb miał dzwonić do Was wszystkich to zbankrutowałby na telefonach do Was, intrygantko srantko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upijom sie w nocy i wypisujom
glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko jest dzwonic gdy nie zna sie numeru... jesli jednak dzwonilem juz do Ciebie to podaj kilka cyfr w takiej kombinacji xx? x?x ?x? a ja zadzwonie ...jesli jednak nie mam Twojego nr pozostanie mi tylko sluchac utworku do ktorego link wkleilas :) i bez obaw :) ...nie zbankrutuje :classic_cool: milego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozno a raczej dosyc wczesnie
nie masz mojego nr , bylam wstawiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobity pijo teraz wiecej od
chlopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda wyglada tak ze nie pije
:P a byki robie bo robie:P juz nic napisac nie mozna, zeby bez echa bylo😠 nie mam dzis humora na wyglupy:( tak sie nudzilam w nocy i stad ten wpis:P utwor zatrzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) witaj chłopczyku ;) o mój nr tel.to już sie nikt nie pyta😭 ;) pozdrawiam serdecznie 🖐️ xymena jak tam w nowej pracy ? Babki w porządku? Czy moze z facetami pracujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę piszę ciagle coś piszę ,moze jutro tez coś napiszę :) nikogo nie ma :( pracują,uczą się i podróżują 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piszcie cokolwiek
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :)... nie moglem wczesniej nawet sladu swej bytnosci zostawic , bo bylem po za domem kilka dni. Pisanie z telefonu nie nalezy do najlatwiejszych :) pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chces kogos naciagnac na klika to postaraj sie choc adres przekierowac :P kazdy nawet nieswiadomy ,jesli nie widzi na koncu jpg lub innego formatu to ominie ten link i nie masz na co liczyc a wystarczylo poprosic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Kabi co tuy trzeba robic, boje sie ze trzeba bedzie cała instalacje wymienic bo tu sie cuda niewidy dzieja. juz był jeden spec co miesiąc dłubał, kase wziął i nic nie wymyślił dzieki, zaraz sprawdze maila...długo na niego czekałam, wiele sie u mnie zmieniło i bardzo chcę Ci o tym opowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede czekal :).... z elektryka nie ma zartow wiec niech to bedzie prawdzwy fachowiec a nie pan kazimierz z wkretakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha no poprzednio był pan X, który któregos dnia sie upił i zapałał dziwną żądzą w stosunku do mnie:D od tego czasu ciągle miałam go na glowie, przychodził z każdą pierdoła i moze nawet specjalnie sie tak chrzanił zrobotą, suma sumarum światła nie mam ech Kabi, potwierdza sie to co zawsze powtarzam..życie ejst zaskakujące jak guma z gaci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to ze zapalal to jakos mnie szczegolnie nie dziwi :D chyba czeka na nastepna wizyte ....wie ze nie masz swiatla :) to prawda ! zycie bywa zaskakujace...mozna by postarac sie przygotowac ,tylko po co? ...skoro nie wiadomo gdzie zaskoczy i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×