Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

oj zapracowany i to bardzo... kurcze!! dzisiaj w nocy przyszło mi do głowy tyle świetnych i oryginalnych pomysłow na pisanki a pewnie ich nie uskutecznie z braku czasu buuu:( moze chociaż projekty zrobie jakieś zeby nei zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikdo neni doma?
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same duchy
jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt - dzięki :) Odrzuciło mi wiadomość i dlatego pytam :) Ale dzisiaj doszła :) Wesołych Świąt Wam życzę ....... /\../\ .......(" \/".)._...-.-._ .....','/".|".(,','............... ....,"...................,--... \ ..,"...@......WI..... /..'......\ .(Y.....................(............;''; ..--.____,............\.......,..;'''' ..((_.,----.....'.,---'.... \._,'_,' ......(((_,-......((( _,___,-' .....$.......................$ ..$.............................$ $()..()$ ---(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) -----(_)(_)(.WI.)(_)(_) -------(_)(_)(_)(_)(_) ---------(_)(_)(_)(_) ---------(_)(_)(_)(_) ---------- >>>>>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁEGO ALLELUJA!!! ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000...........$ .$.0000.......$ $....$ $..$ .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ .. ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ .... .....,, Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jakie ładne życzenia:) Duszku jednak masz talent;) ja własnie robie wydmuszki decoupagem i mam łapy całe w kleju (no i w złotym sprayu po wczorajszym):) a debila juz zgłaszam do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powagi było aż nad to powinni zrobic osobny dział dla ludzi chcacych wałkować w kólko to samo ten temat ogłazam wolnym od żałoby którą osobisci uważam za obłudna, ale więcej nic nie powiem bo chce skończyć ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam tylko ze objadł sie w święta:D dawno znim nie gadałam bo teraz częsciej mnie nie ma w domu, a tam gdzie ejstem jak mnie nie ma nie ma neta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w wawie mieszkam, teraz jestem u rodziców ale ogólnie to krąże jak krążownik między rodzicami a moim facetem. a u chłopa netu ni ma. więc oddaję sie kurzeniu domowemu. a teraz jak w tv (w tv czyli czytaj na 2 programach gdzie musisz sie domyslac co widzisz bo anteny nie ma:D)nic nie było to przynajmniej na rowery se poszliśmy i obiadki dwudaniowe jedliśmy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TV nie patrzę już 2 lata.Wiadomości z netu i porządniejsze filmy a nie sieczka telewizyjna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to tv moze dla mnie nie istnieć, ale jak mój facet śpi i nie mam tego cholernego netu i nic do roboty to chociaż topudło pooglądam (on przeważnie chodzi spaćdużo wcześniej).Bo ksiązkę zotawiam sobie na "przed zaśnięciem" jak wisienkę na torcie:) lece Bobasek, jutro trochę roboty mam trzymaj sie:* dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×