Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze pomozcie mi jak

Ratunku....przesoliłam grochówke da sie uratowac?????????????

Polecane posty

Gość prosze pomozcie mi jak

macie jakies sposoby, juz wrzuciłam ziemniaka, ale nadal słone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McD
trochę późno gotujesz, ale... Tak, jednym ze sposobów jest wrzucenie surowego ziemniaka, ale inny, trochę "większy" to... dolanie wody. Najlepiej przegotowanej, i poczekać, aż znów zupa się zagotuje. Tylko problem: zupa robi się rzadsza, ale mniej słona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomozcie mi jak
mieszkam w londynie wiec tu jest o godzine mniej:) dzis wyjatkowo pozno gotuje bo jutro jade na caly dzzien na wycieczke a chcialam juz miec gotowy obiadek jak przyjedziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomozcie mi jak
hehehe....mnie przed ciezką ręką meza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McD
Więc jak pisałem wcześniej, spróbuj dolać wody. Tylko, skoro to ma być grochówka (!), to pamiętaj, żeby zagęścić zupe, bo inaczej będzie można powiedzieć, że to zupa z torebki (nie chce negować czy oceniać Twoich zdolności kulinarnych, po prostu taka myśl). Mam nadzieje, że to Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomozcie mi jak
dzieki kochane, a lepiej zagescic woda z maka czy zasmazka na masle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McD
Ekhm... "kochane" to raczej do kobiet. Jestem facetem, ale ok, nie gniewam się, naprawde. Tylko po prostu zwracam uwagę. a co do pytania: to zależy jak Ty to robisz zazwyczaj, jaki wtedy smak mają Twoje zupy. Ja wole śmietaną z mąką, niż zasmażką, ale każda "gospodyni" (faceci też :) ) gotuje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomozcie mi jak
co za nietakt z mojej strony, nawet przez mysl by mi nie przeszlo ze jakis mezczyzna wlasnie mi odpowiedzial:) Kochany jestes-tak lepiej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McD
Oj, nie przesadzaj, przecież masz męża ;P Ale to miłe zaskoczenie, że nawet sie nie spodziewałaś, że facet może doradzić. Tak więc mam nadzieje, że zupa wyjdzie, bo ja musze już lecieć - późno wróciłem z pracy, a jutro znów na rano i cały dzień (czyt. 10 godzin). Tak więc znikam i smacznej zupy życze. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuc calego surowego
ziemiaka :) wchlonie sol jal gabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×