Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milllllennnka26

czy to arytmia serca?

Polecane posty

Gość gość
Z tego co ja wiem to głównym czynnikiem ryzyka przy problemach z krążeniem jest nadwaga, od tego się wszystko zaczyna, ja akurat nie mam z nadwagą problemów ale ciśnienie i tak sobie mierzę w miarę regularnie, kilka razy na tydzień nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamoner
problemy z krazeniem sa powododowane przez nadwage i to prawda ale mnie teraz ciekawi co innego bo przeczytalem teraz na stronie zdroweserce.expert ze kakao zapobiega chorobom serca jak sadzicie to prawda czy mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z nadwaga – więc skoki cisnienia mam spore. Regularnie mierze cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda889
Mamy w domu komplet SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl Sanity i wszystko chodzi jak trzeba, a udało się dużo mniej wydać niż jakbym miała kupować oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latwo sobie poradzi przy pomiarze z naszym Easy Med-em, nie ma tu większej zagadki jak mankiet założyć i jak uruchomić całe badanie, bardzo fajna wygodna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki dość małym ergonomicznym modelem jest nasz Easy med, nie zajmie dużo miejsca w torbie czy torebce, mało waży można go zabrać ze sobą do lekarza w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję profilaktycznie tonik biovital na serce i krążenie, działa też wzmacniająco na organizm, dodaje energii; do tego prawidłowe żywienie; u mnie to sprawdzone sposoby na zdrowie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeinacza nam wyników Easy Med, bardzo dokładny model z wygodnym jasnym i dużym wyświetlaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam na niemiecki Easy Med i nie będę narzekała na to jak działa. Szybkie badanie, nie mam problemów z jakimś wypaczaniem badań, sporo zostaje w pamięci więc można sobie śledzić zmiany ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Easy Med jest bardzo poręczny odkąd go używamy – a będzie już prawie rok – to nic się złego nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć. Wzięliśmy parę dni temu przez internet Easy Med i już dotarł. zrobiliśmy z żoną po badaniu i działa fajnie, szybko, bez bulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona wynalazła w internetach Easy med i dobrze nam wybrała, ciśnieniomierz mierzy szybko, bez jakiegoś bolesnego dociskania ręki przez mankiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam SmartCardio mi się sprawdza bez uwag, zwłaszcza akumulator na duży plus, długo trzyma, nie jest go wcale tak łatwo rozładować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim wygodnym rodzinnym modelem jest Simple. Mierzy, zapamiętuje wyniki, wykrywa arytmię, więcej funkcji do szczęścia mi nie potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 16.10.2018 o 15:48, Gość gość napisał:

polecam SmartCardio mi się sprawdza bez uwag, zwłaszcza akumulator na duży plus, długo trzyma, nie jest go wcale tak łatwo rozładować ;)

Trochę miałem obaw, czy ta budowa bez przewodu w SmartCardio będzie faktycznie wygodna, ale jest i to bardzo. Zdecydowanie jestem na tak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkk

Ja bym zaproponował też SmartCardio. Polska marka, nie jest to chiński sprzęt z dalekiego Wietnamu, a niestety ciągle się takie zdarzają w sprzedaży a są reklamowane i promowane jako medyczne. Tutaj ciśnieniomierz jest faktycznie medyczny, atestowany, a przez to precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ega

Do autorki, 

Radze posluchac lekarza. Nie warto ryzykowac zdrowiem i zyciem z tak blahych powodów jak 'nie moge juz zniesc szpitali'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Mieliśmy zgrzyt jaki ciśnieniomierz kupić do domu ale stanęło na polskim Simple od Sanity i jest w porządku. Ogólnie to jest tak że niby ja powinienem najbardziej obserwować ciśnienie u siebie ale w praktyce wychodzi na to że częściej z mankietem na ręce to widzę żonę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akim

Smart Cardio to był dobry wybór, całe szczęście że nie wzięliśmy czegoś tradycyjnego z bateriami, jednak akumulator to jest mega udogodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 11.04.2019 o 15:58, Gość akim napisał:

Smart Cardio to był dobry wybór, całe szczęście że nie wzięliśmy czegoś tradycyjnego z bateriami, jednak akumulator to jest mega udogodnienie.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Używam od pewnego czasu ciśnieniomierz SmartCardio i pierwsze oceny wyglądają bardzo dobrze. Wysoka jakość wykończenia, duża wbudowana pamięć oraz łatwość użytku to niewątpliwie są bardzo duże zalety tego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja polecam udać się do dobrego kardiologa, który oceni czy to jest arytmia czy np: jest to objaw nerwicowy. Ja chodziłam do kardiologa w Chojnicach na Żwirki i Wigury 2a do Pana doktora Witolda Armada. Lekarz zlecił  EKG metodą Holtera  2 razy. Wyszła mi lekka arytmia i dostałam receptę na betabloker i wszystko wróciło do normy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrt

Jeśli ktoś szuka na prezent ciśnieniomierza to mogę polecić Smart Cardio – bardzo dobre urządzenie, z którego na pewno będziecie zadowoleni. Sprzęt bardzo szybko dokonuje pomiaru, nie ściska zbyt mocno ręki, dodatkowo wynik bardzo czytelny bo jest duży, wygodny wyświetlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Jak szukacie ciśnieniomierza dla osoby starszej to od Sanity macie Senior albo Serce Plus – dwa fajne urządzenia, które pozwalają na szybki pomiar, łatwa obsługa i bardzo dobrze widoczny wynik pomiaru więc przy osobach starszych to kluczowa sprawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 19.09.2019 o 12:57, Gość aki napisał:

Jak szukacie ciśnieniomierza dla osoby starszej to od Sanity macie Senior albo Serce Plus – dwa fajne urządzenia, które pozwalają na szybki pomiar, łatwa obsługa i bardzo dobrze widoczny wynik pomiaru więc przy osobach starszych to kluczowa sprawa.

 

Sam ciśnieniomierza nie używam, ale faktycznie zgodzę się z tym, że serce plus to popularny model. U mnie dziadki z obu stron mają ten sprzęt i nie słyszałem, żeby narzekali więc chyba jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 28.08.2019 o 13:55, Gość rrrt napisał:

Jeśli ktoś szuka na prezent ciśnieniomierza to mogę polecić Smart Cardio – bardzo dobre urządzenie, z którego na pewno będziecie zadowoleni. Sprzęt bardzo szybko dokonuje pomiaru, nie ściska zbyt mocno ręki, dodatkowo wynik bardzo czytelny bo jest duży, wygodny wyświetlac

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmama

Szukam informacji na temat arytmii serca u dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×