Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JILLIANA

Co z nim zrobić?

Polecane posty

Chodzi o mojego ukochanego od jakiegoś czasu po prostu non stop (nie je nie żre) wpierdala co popadnie naprawdę zaczęłam się już poważnie nim martwic bo z przystojnego wysportowanego chłopaka zrobiła się tłusta klucha. Zero ruchu tylko siedzi przed komputerem albo leży albo śpi i cały czas coś młuci. próbowałam z nim rozmawiać ale on twierdzi że facet ma wyglądać jak facet a nie jak szczypiorek :/ Jemu sie nawet na spacer nie chce wychodzić. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeeeekkkkkkk21
Droga Jilliano- powiem tak skoro rozmawiasz z chlopakiem a do niego to co mowisz nie dociera , to powinnas przedsiewziac inne srodki, bo widac ze rozmowa tu nic nie pomaga, - ja n a twoim miejscu wypozyczylabym jakis film z profilaktyka , w ktorym ukazane sa tluste osoby i jakie zagrozenia na nich czyhaja. Wybierz taki mocniejszy , pusc mu taki film - moze jak zobaczy na kasecie osoby ktore sa strasznie grube, ktore maja problem z poruszaniem sie , a to powoduje ze kosci im sie zastaja --- przez co sa przykuci do lozka , a tu wchodza w gre bolesne odlezyny, do tego problemy z oddychaniem , z praca serca--- moze jak dozna szoku widzac co mu grozi w przyszlosci to zrozumie i wreszcie zacznie sie zdrowo odzywiac i bedzie w ruchu. Trzymam kciuki i pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeeeekkkkkkk21
Z reguly ludzie sa wzrokowcami i bardziej trafia do nich to co zobacza niz to co uslysza;) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zazdroszczee
nie zazdroszcze waszym facetom, ja jem bardzo duzo, zona mi obiatki robi takie jak lubie czyli goloneczka albo tłuste mięcho i nic do tego nie ma jeszcze sie ciesszy ze mi smakuje i nigdy mi nie powiedziala ze przytylem albo cos innego, jak ja sie ciesze ze trafiłem na kochajaca żone a nie na taka zołzę jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeeeekkkkkkk21
nie zazdroszcze--- wiesz co innego jest jesc dobrze , tlusto czasami i miec jakis ruch, zapewne ty nie siedzisz caly czas przed komputerem albo na kanapie- a co innego bez przerwy mlocic i lezec w lozku albo siedziec przed komputerem, oczywiscie powinno sie miec urozmaicona diete : zjesc i mieso i warzywa, owoce - wiesz nikt nie kaze zyc na samych warzywach ,ale nie tak zeby facet stawal sie monstrum. A autorka tego tematu po prostu martwi sie o swego faceta- napewno gdyby jej partner jadl dobrze ale mial ruch, chodzil z nia na spacery to napewno nie zakladala by tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×