Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafi80

kto mi poradzi nie odzywalem sie do niej dlugi czas

Polecane posty

Poznalem super kobiete spotykalismy sie z miesiac czasu i nagle pojawila sie moja eks ktora strasznie namieszala mi w glowie .Zbładzilem bo wtedy przestalem sie odzywac do swojej kobiety tylko sie mieszalem z moja eks .Moja eks strasznie mnie zawiodla oszukala chociaz ja kochalem to wiedzialem ze nie da rady juz z nia byc bo nie potrafilem jej zaufac .Chce odezwac sie do tej dziewczyny do ktorej sie przez dwa tygodnie nie odzywalem tak ją olalem a teraz tego zaluje wiem ze teraz bedzie trudno odbudowac .Chce jej powiedziec ze mialem kilka spraw nie powyjasnianych z moja byla ale sam nie wiem co tak mam naprawde jej powiedziec bardzo mi na niej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie zakladasz juz
kolejny taki sam temat. czy nie lepiek kontynuowac na wczesniejszym ? co zas dotyczy twojego "problemu", to spytaj wrozki - ona ci prawde powie ale uwazaj bo moze byc bolesna. na jej miejscu kopnelabym cie w jaja tak, zebys zaczal myslec wreszcie glowa, a nie fiutem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysaygsay
a dalej czujesz cos do eks??? i jak dlugo sie z byla nie widziales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufkaa
wiesz co, to samo kiedyś zrobił mi pewien chłopak, nie chciałam więcej utrzymywać z nim kontaktu. ta dziewczyna może czuc sie jak rezerwa kiedy jesteś sam. ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedz prawde
nie olewaj juz dziewczyny, tylko pokaz, ze ci zalezy, ale najpierw zakonczy calkowicie ta relacje z ex i nie krzywdz dziewczyny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedz prawde
powiedz* zastanow sie co do tej nowej dziewczyny czujesz i czy znow ja nie olejesz przy najblizszej okazji:o jak ci zalezy to probuj i staraj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załosny jestes koles
"na jej miejscu kopnelabym cie w jaja tak, zebys zaczal myslec wreszcie glowa, a nie fiutem!!!!" hHhahaha ... na jej miejscu tez bym to zrobiła i powiedziała abys wypierdalał do byłej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×